Mobilukss - Bojājums

Sveiki, nopirku internetveikala duškabīni, saņemu preci 1a.lv liepaja piegādes punktā ksenukai. Aizvedot mājā preci izpakojam pēc 3 stundām un konstatējam ka duškabīne ir salauzta. Sutu e-pastu ar bildēm uz [slēpt]@1a.lv sagaidu atbildi pirmdiena, ka atvainojas par sagādātajām neērtībām, jautāju cik ilgi būs jāgaida atbilde kā man rīkoties tālāk. Protams atbildi neesmu vēl saņēmusi, jo meklējot vainīgo. Kad zvanu jautāju cik tālu esat mana pretenzija tad atbild, ka viss tiek izskatīts rindas kārtība.

I

N nav nozimes 28.07.2019

Tātad, Jūs neesat pirmā un arī ne pēdējā pircēja, kura ir saņēmusi nekvalitatīvu, nepilnīgi komplektētu un bojātu preci. Gan jau ražots Ķīnā un transportēšanas laikā tā tika sabojāta. Vēlu veiksmi, jo no internetaveikaliem, grūti kaut ko par garantiju samainīt vai atgūt naudu, bet novēlu veiksmi.