LV RU
www.sudzibas.lv Mobileline SIA Čūsku midzenis

Mobileline SIA - Čūsku midzenis

Vēlos dalīties par šajā uzņēmumā notiekošo. Tur strādā divas liekulīgas personas. Šajā uzņēmumā pastāvīgi mainās darbinieki, jo neviens ilgi nevar izsturēt šo divu personu klačošanas. Tiklīdz aprunājamā persona nav blakus, viņa tiek apsmieta, aprunāta no galvas līdz kājām. Un kad cilvēki, kuri izlēmuši izbeigt darba attiecības ar mobileline, vēl ilgi tiek pieminēti-aprunāti jaunajiem darbiniekiem. Kāds iespaids rodas par šo uzņēmumu valmieriešiem. Noteikti ne tas labākais.. Un tad uzņēmuma vadība brīnās, kapēc daudzi neierodas uz pārrunām, vai arī uzsākot strādāt ātri aizmūk no šīm viesmīlīgajām telpām. Aizmirsu pieminēt vēl to ka šīs divas personas ir mentori, viņas apmāca jaunos darbiniekus. Kā šādi cilvēki vispār var kādu apmācīt? ! Cilvēki, padomājiet vairākkārt pirms dodaties tur strādāt, vai vēlaties ka par jums runās gan darbā, gan ārpus mobileline telpām!

Li

Komentāri (2)

Na Naviva 24.11.2018

Mobileline
Pilnībā varu piekrist šim viedoklim un pievienot to,ka meitenes ir ļoti ļaunatminīgas.Un ja vēlaties lai Jūsu privātā dzīve tiek izlikta visas Valmieras priekšā tad dodaties uz turieni.Reklāma garantēta neskatoties uz to cik mīloša māte,sieva,mājsaimniece būsi.Negatīvs komentārs vienmēr izskanēs ārpus šīm telpām.Privātā dzīve noreklamēta protams negatīvi.Aprunās ik uz stūra.Vadība šajā jautājumā neiejaucas un ir tikai vairākuma pusē.S...a meitene ļoti prasmīga intrigu vērpēja,lai neizteiktos skarbāk.
Ja vadība ieklausītos īstajos cilvēkos Tad viss būtu ok.
Bet laikam pašiem patīk intrigas.

Si Siikaa21 24.11.2018

Pilniba piekritu, pat vairak nav ko piebilst.Lai ka apmierinatu darbs kas jadara,atmosfera visu noboja,kad klausies visas tajas klacas un kad pati neesi klat ta apsriez tevi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes