mob. te. veikali

Izlasot visus šos murgus liekas, ka Rīgā vispār nav neviena normāla veikala un servisa, kur iegādāties mobilo telefonu. Besī kā jūs rakstas, piemēram, "nekad nepērciet telefonu Dual veikalos". Tas ir stulbi, jo padomā cik firmai Dual ir veikalu un pārdevēju un ja tev gadījies kāds tizls, tas nenozīmē, ka viņi visi ir tādi, otrkārt, kā pārdevējs var zināt, ka telefons, ko tu pērc ir pilnīgā kārtībā un tam nav ražotaja brāķis. Veikalā taču ir tik daudz to mobilo telefonu, ka pārdevējs vienkārši nevar ieslēgt katru no tiem un pārbaudīt, citus defektus vispār var noteikt tikai kādu laiciņu lietojot telefonu, bet ja pārdevējs palietotu katru telefonu, jūs atkal dirstu, ka jums ir iesmērējuši lietotu telefonu, tā kā padomājiet ar galvu, pirms diršat uz pārdevjiem. Par garantijas remontu, varu teikt, ka Latvijā lielākā daļa servisa centru ir sūdīi un tas nav nekāds brīnums, paskatieties kas tur strādā - kaut kai meistari, kuriem pat iespējams, nav attiecīgas izglītības, pie tam par mob. tel. meistaru Latvijā vispār nekur neapmāca, arī uz kursiem ne visas firmas šuta savus meistarus, un ari algas viņiem nav tik lielas, lai būtu stimuls kvalitatīvāk strādat. Vislabākais telefonu serviss ir LMT, bet viņi nepieņem telefonus remontā no privātpersonām.

N Niknais Fredis 19.05.2004

Pārdevēji nu gan ir afigenna labi. Vienīgi viņiem nesanāk laika ar saviem līkajiem pirkstiņiem pārdošanas brīdī aparātu ieslēgt, parādīt pircējam ka aparāts strādā. Varētu domāt ka vienā darba dienā tos pārdod tūkstošiem. Tos kas ar šīm elementārajām lietām netiek galā, būtu jāatlaiž lai neapkauno uzņēmumu. Servisi ir sūdi? Cik zinu, autorizācija servisam tiek dota tikai kad meistari iziet apmācību pie konkrētā ražotāja. Tātad, PĀRDEVĒJ, padomā pirms dzen zosis.

D Dzonatans 08.06.2004

Es vispar smejos par tiem, kas mobilos perk veikalos. Ir jau stulbi cilveki, kuriem nav kur likt naudu, tieshi uz vinjiem mes, gudrie pirceji ari dzivojam. Nesaprotu, piemeram, kada jega pirkt veikala Samsung C100 par kaut kadiem 90 Ls jaunu, ja no rokam pilnigi jaunu var nopirkt no 50-60 Ls. NU STULBI JUS ESATM JA PERKAT VEIKALOS !!! Es par jums smejos. ;D

K keen 25.07.2004

Lai vareetu nopirtk lietotu telefonu taa vai taa ir vaadziigs kaads stulbenis kas to telefonu jau ir nopircis veikalaa...