www.sudzibas.lv MMK Serviss Slikts serviss

MMK Serviss - Slikts serviss

Bija, ļoti nepatīkama pieredze Mmk riepu servisa Biķernieku ielā, februārī iegādājos jaunus diskus ar riepām ar domu lai pavasarī nav jāstāv garās rindās, pienāca ilgi gaidītais brīdis, bija iespēja uzlikt riepas uz auto, braucot sāka mašīna vibrēt, pagāja piecas dienas līdz varēju aizbraukt uz šo kantori, šoreiz bija cits darbinieks, kas bija izbrīnīts, kā tādas riepas vārēja uzmontēt uz konkrētajiem diskiem, labi ar to vēl varēju samierināties uzlika citas riepas un protams bija jāpiemaksā, nodomāju viss ok. Bet nekā pasauca darbinieks pie montāžas stenda rāda viens disks bojāts met, nevarot nobalansēt, pie sevis nodomāju piecas dienas tikai nobraucu nekādās bedrēs neesmu iestūrējis, kārtējo reizi atkal samierinājos ar skaistajām runām, visu var sataisīt izmaksas arī nav lielas aptuveni līdz 35 eiro valcēšana, atbraucu norunātajā dienā protams ar tādu domu, ka beidzot viss būs kārtībā, noņēma konkrēto riepu uzlika uz stenda atkal man sauc rādīt, parasti esot tā ja ir uzsists tad iekšējā mala, mana gadījumā ārmala kur atrodas spieķi neko izdarīt nevarēšot, bet interesantākais diskam nav nevienā pusē nekādu bojājumu pilnība, protams jautāju par garantiju, jo jauns disks iespējams kāds rūpnīcas braķis, atbilde bija īsa noteikti esot uzsists un viss, garantija esot tikai uz to ja disks izšķīst uz ceļa, tātad garantija nav ne uz ko, paliku liela muļķa lomā uzmontēja ratu atpakaļ tādu pašu kāds ir un čau, atbraucu mājās ar lielām pārdomām, par lielu naudu dabūju brāķi piegāju vēlreiz pie tā paša rata un protams atkal pārsteigums, pat ventilim micīte nebija uzskrūvēta, iepriekšējā no balansēšanas atsvariem līme atstāta, nerunājot vēl ar netīrām eļļām paliekām uz jauniem diskiem, tātad pirmkārt ļoti pavirši darbinieki visas jomās, neiesaku tādu servisu, ja arī sanāk tad pārbaudīt visu pat jaunu preci, bez tam pazaudēju laiku, kā arī nosvilināju 40litri degvielu.

25.04.2022

R