www.sudzibas.lv MMK Serviss Slikts serviss

MMK Serviss - Slikts serviss

Pasūtiju riepas internetā, uzņēmums piedāvāja, ka ir iespēja veikt apmaksu riepu saņemšanas brīdī, ar karti vai skaidrā naudā. Rezultātā uzņēmums piezvanija un teica, ka atsūtīs rēķinu, lai veicu apmaksu un tad gaidu kad nu tās riepas būs. Jautājums - kam tā opcija mājas lapā par norēķināšanos preces saņemšanas brīdī?

25.08.2021

Z Zane 10.10.2021
Atsaucīgi darbinieki uz risinājuma atrašanu - Pozitīva pieredze!

Devos uz servisu, lai veiktu diska valcēšanu, diemžēl disku vairs izvalcēt un glābt nebija iespējams, tādēļ nācās to likt atpakaļ uz auto. MMK personāls ieteica to nelikt atpakaļ, jo ar to braucot, kamēr Kasko atrisina problēmu, bojāšot auto ritošo daļu. Nevēlēdamies šādu rezultātu puiši bija ļoti atsaucīgi un domāja kā palīdzēt. Kā rezultātā atrada man risinājumu - iedva disku, kas der un ir vesels uz pagaidu laiku, lai nelauztu auto. Liels Paldies par atsaucību, par to ka pastāstīja par ietekmi uz auto un šāda risinājuma atrašanu, jo process ar Kasko aizņēma 3nedēļas un man bija iespēja droši turpināt lietot auto!

(Jāpiebilst, ka pirms tam 2-os citos servisos konstatēja to pašu, bet pat neieteica ierobežot auto lietošanu.)

G Gulbenietis 10.10.2021

Ja tas nav reklāmraksts, tad cik par to disku paņēma? Droši vien, kā par četriem diskiem un jaunu aķi :D

MURAKAMI 10.10.2021

Reklāmraksts... Kuro jau mēnesi nevar atrast sskā darbiniekus... Kāds tur var būt serviss?

L Leonora Longoria 27.11.2021

Zane, a ka Tu vispār spēj vadīt automašīnu, ja nesaproti pati, ka ar šķību disku braukt nav ieteicams jo sabojāsi ritošo daļu?😂😂😂