www.sudzibas.lv MMK Serviss Slikts serviss

MMK Serviss - Slikts serviss

Pilnīgi nekorekta attieksme pret klientu. Nesaprotu kā tāds uzņēmums mūsu laikos vēl var eksistēt. Mājas lapā noskatīju riepas, bet izrādās tādas nau uz vietas jāpasūta. Pasūtu, uz e-pastu atnāk ka viss ok riepas pasūtītas un ar mani sazināsies. Pēc mēneša nekā, sāku pats meklēt kas ar manu pasūtījumu. Neviens neko nevar atbildēt, beigas vispār neviens neko neatbild uz taviem jautājumiem. Tad viņu tajā dižajā čatā, kas ir mājas lapā atcēlu pasūtījumu. Ļoti vīlies esmu par šiem darboņiem. Pasūtīju citur, dabūju lētāk un pēc divām dienām riepas pieveda klāt bez maksas.

04.03.2020

V VilnisBanga 05.03.2020

Es vienreiz uz vietas pierezervēju riepas, lai nākošajā dienā cits cilvēks aizbrauktu uzmontēt. Beigās atbrauc ar citām riepām, es prasu - WTF ? Teica, ka tādas vairs nebija piedāvāja citas. :D

S Shamejais 22.10.2020

Pilnīgi identiska situācija! 2 nedēļas pēc pasūtījuma uzrakstīju - nulle reakcijas, pēc 4 nedēļām uzrakstīju - tas pats.

Lūdzu izvairīties no šī kantora, ja nav žēl laika un savu nervu :(