www.sudzibas.lv MMK Serviss Nepieskrūvēti automašīnas riteņi

MMK Serviss - Nepieskrūvēti automašīnas riteņi

5. Novembrī 2022. Gadā aizbraucu uz Mmk servisu Mūkusalas ielā 72d, tur arī iegādājos jaunas ziemas riepas. Nomainīja man riepas. Pēc divām nedēļām sāka kaut kas mašīnas priekšpusē grabēt. Piezvanīju savam servisa meistaram, viņš nevarēja uzreiz apskatīt auto, tāpēc pierakstīja uz nākamo nedēļu. Pēc nedēļas aizdzinu savu automašīnu uz servisu, atstāju to tur. Pēc pāris stundām man zvana meistars un prasa kur es mainīju riepas? Teicu, ka nopirku riepas mmk servisā un tur pat arī nomainīju. Servisa darbinieks, kurš remontēja manu mašīnu Saka, ka riepas nav pieskrūvētas. Katrai riepai nav pieskrūvētas vismaz viena skrūve, kas arī izraisīja graboņu.
Uzreiz uzrakstīju ziņu mmk servisam, ar jautājumu vai viņi vispār saprot kā tāda bezatbildīga rīcība varēja beigties? Uz ko darbinieks man atbildēja, ka atvainojas, uz ko es atbildēju, ka ar atvainošanos vien nepietiks, lai tiek galā ar saviem darbiniekiem un es gaidu no viņu puses kā minimums morālo kompensāciju.
Kā jums šķiet vai mmk serviss centās kaut kā atlīdzināt man? Protams, ka nē.
Nekādā gadījumā nebrauciet uz to servisu, ja vien nevēlaties sevi vai kādu citu nogalināt ar nepieskrūvētām riepām.

06.12.2022

I

B Baltā ēna 06.12.2022

Protams to dara retais BET ir viena lieta : Svarīgi zināt pēc riepu nomaiņas - pēc 200 km jāpārvelk skrūves! (ir pat video materiāli no i auto lai būtu informēti , un arī paskaidro kapēc )

I I 06.12.2022

alumīnija diskiem skrūves jāpārvelk ar atslēgu, jo ar gaisa pistoli nevar diskus labi pieskrūvēt. un daudzi to nezin.
Kādreiz pašas vienkāršākās lietas dzīvē nāk tikai caur pieredzi.

p.s. vēlams to izdarīt pašam, lai viss būtu labi. disks braucot nekad nenokritīs. pat ja būs pieskrūvēts ar divām skrūvēm.