www.sudzibas.lv MMK Serviss Maldinoša informācija

MMK Serviss - Maldinoša informācija

Sveiki, nu it kā nekā slikta jau nevar teikt - protams gadās, bet reklāma par to ka kāda tā ir bijis, sanāca ar man. Pa telefonu izrunāju kādas riepas pirkt, ja vēlējos svaiga gada tad kategorija ap 50-55 eur lētākais no tā kas uz vietas, ok, atbraucu, ieeju salonā piedāvāja riepas atbilstošas manam auto, izraksta orderi, eju mainīt.
Pienāk servisa meistar un Saka ka šādas riepas noliktavā neesot, nu ko jauki, es a ko, viņš man lai brauc iekšā uz stenda un izdomāšot, es ne, saku ejam baudīt, atstāju auto uz joslas kas domāta rindai.
Skatām riepas kompī redzamas noliktavā nav, un te pēkšņi piedāvāt sāk cita man nederiga izmera riepas, ne manam auto, es saku ne, tad piedāvā riepas kuras man sākuma zvanot teica ka gads esot ap 2020, izradas esot svaiga gada un pa lēto cenu, dīvaini kā peskni gads svaigāks palika ka zvanot nebija.
Bet protams zemas kvalitates nenemu un nacas likt kā jua sakuma domaju dargakas riepas.
Kāds rezumē - nevar ticēt tam ko Sola līdz kamēr auto riepa nav jums rokās.

22.05.2024

E