www.sudzibas.lv MMK Serviss Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci

MMK Serviss - Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci

Reklamē riepas, kuras neeksistē... Gribēju nopirkt jau pārbaudītas riepas. Sludinājuma atradu ka mmk riepas piedāvā tādas 48, lēti... Zvanu, jā esot tādas... Aizbraucu līdz rīgai 90km, bet kad jautāju par tām riepām, pasaka, ka esot beigušās, piedāvāja ar tādu pašu protektoru, cits ražotājs un Cena 69 euro... Ilgi domāju, beigās nopirku. Atbraucis mājās, devos uz servisu montēt, bet izrādās ka viena gumija met un daudz atsvari vajadzīgi, vēl viena arī... Zvanīju uz veikalu, bet viņi Saka ka garantija nestrādā jo esmu montejis citā servisā un noteikti nekvalitatīvi esot uzmontēts... Tas kantoris ir, rādīts lai apkrāptu cilvēkus... Neuzkeraties uz viņiem...

31.10.2020

R

K Kāpurs3000 31.10.2020

Neviens no man zināmiem cilvēkiem, tur nav nopirkuši to, ko ir noskatījuši vai pierezervējuši iepriekš.

Dr DooM 01.11.2020

Nu man gan bija pozitīva pieredze ar MMK riepām. Noskatīju netā , aizbraucu pie viņiem uz vietas - riepas ir ok .
Nopirku un protams uzmontēju pie viņiem - jā un uz šādiem nosacījumiem man viņi iedeva gada garantiju . Nezinu kur ir problēma... Montāžās cenas viņiem ir pat lētākas nekā pie mums provincē un pareizi viņi saka kā viņi var tev dot garantiju , ja tu esi montējis kādā citā servisā pie ''Iespējams'' rukažopā meistara...
P.S no savas puses varu teikt tikai labas atsauksmes.

Gudrais Leopards 01.11.2020

Arī uz Rīgu braucām ar čomu uz MMK pēc jaunām riepām un diskiem, beigās nopirkām to pašu mazpilsētā par daudz zemāku cenu.

T Taisnīgums99 01.11.2020

Uz Riigu tik taals un briesmigs celjsh, ka bez choma pat riepas nevar nopirkt?

B baltmaize 01.11.2020

Vajag taču atbalstīt

I Irina Pr 02.11.2020

Lielāku riepu izvēli Rīgā neesmu redzējis. Cik zinu citiem riepu tirgotājiem uz riepas vispēr riepu nav.