www.sudzibas.lv ML-Serviss Miroslavs Puhaļskis

ML-Serviss - Miroslavs Puhaļskis

Nekādā gadījumā neīrējiet no Miroslava Puhaļska telpas ne žaņa lipkes ielā, ne maskavas ielā, nekur,
aizskavēsiet īres maksu, paliksiet bez telpām un bez mantām, auto mašīnām bez visa, jo nekaunīgi nomainīs atslēgas pa nakti un paņems apsardzes firmu, kura 24 h dežūrēs un nelaidīs iekšā, bet rajona učestkovie neko nedarīs, jo seni draugi ar Miroslava kungu, un Miroslava kungs atbildēs Jums - viss, kas uz manas zemes, pieder man, nekas, kad tur atrodas a/m, kuras pieder jūsu draugiem, viss pieder Miroslavam Puhaļskim! Jūs pat ar policiju iekšā telpās netiksiet! Uzmanieties, sākumā izliksies par draugu, pēc tam izēdīs nervus. Tik nekaunīgu rīcību nekad neesmu redzējis.

Y YoYo 04.02.2013

Pilnīgi nenormāla situācija, ja "vietējā" policija ir uzpirkta, tad talkā vajag aicināt televīziju!
Protams, ja šī sūdzība ir pasniegta nenoklusējot kādas būtiskas detaļas!

L lexus.auto 04.02.2013

nekādas detaļas nav noklusētas, viss ir izstrādes stadijā!!! rakstu tādēļ, lai citi uzmanās!

I Igors123 04.02.2013

Ja pie šita Miroslava Puhaļska stradājis biju, bet algu ta arī līdz galam neizmaksāja, maksaja tik aploksnes un solija ka pieņems oficiāli.
Kad gāju prasit lai maksa oficiāli ka man ir vajadzigas kādas sociālas garantijas, mani pasutija 10 majas tālāk, kad biju pabeidzis tasit auto mani palaida un lidz šim neesmu saņēmis pēdējo algu un visas iepriekšējas ko līdz galam nebija izmaksajis. KRāPNIEKS pie viņa labak nebraukt un neko nedzīt taisīt.

I Igors123 04.02.2013

D Dainis987 04.02.2013

Nezinu kā maksā, zinu to ka uzliku Jeepam āķi, kurš izrādījā brāķēts, pēc gada Jeepu pārdevu, bet no Miroslava kompensāciju vai apmaiņu tā arī nesaņēmu, pateica, ka pats vainīgs esmu, pats salauzis esmu, sviests! Drugi teica, ka nevar pirkt tos poļu farkopus

L lexus.auto 04.02.2013

Skatos, Miroslavau sen jau zin - http://antireklama.lv/lv/ml-serviss/

S subaru 05.02.2013

Pagājušajā gadā Farkop uzlika motora bruņu manam Subaru STI. Pēc nedēļas braucot atpakaļgaitā, nokrita bruņa, norāva bamperi. Braucu uz Farkop ar pretenzijām par slikti pieskrūvētu bruņu, lai atlīdzina zaudējumus, uz ko man atbildēja, kā tā esot mana vaina, nav ko braukāt pa dubļiem. Aizbraucu uz citu servisu, tur man uzreiz teica, bruņa nepareizi bija pielikta.
Tā arī paliku ar norautu motora bruņu un bamperi. Pa savu naudu nopirku jaunu bruņu un bamperi. Krāpnieku kantoris.
Tiem kam dārgs savs auto, nedzeniet uz Farkop uzlabot savus auto. Dārgi sanāks.

L lexus.auto 05.02.2013

vajadzeja tiesa sudzet!!! pateretaju biroja sniegt iesniegumu! kad tas bija?

L lexus.auto 07.02.2013

vajdzēja tiesā prasību iesniegt.

X xxxxxxxxxx 19.02.2013

Šo melu teksta autors ULDIS AUZIŅŠ, par viņu godīga informācija šeit: http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=23204
vai google ierakstiet: Uldis Auziņš

L lexus.auto 19.02.2013

Protams, protams Miroslava kungs... varu jebkuram interesentam uzrādīt līgumus, fotogrāfijas, audio ierakstus, video ierakstus... ar Jūsu "GODĪGUMU". Kā Jūs kārtojat savas lietas.
Nevienā no maniem tekstiem, nav neviena mela, mans dārgais draugs. Bet, TU, svešus īpašumus joprojām neesi atdevis, esi pievācis svešas mašīnas un citas lietas. Man uzrakstīt auto nr.?
Par Miroslavu sen jau ir rakstīts - http://antireklama.lv/lv/ml-serviss/
tā kā izdomājis neko neesmu.

L lexus.auto 25.04.2013

Miroslav, bildes ir cik uzziet.