Mittech Power - krāpsana

Šoferi neiesaku šo firmu
Izbaudīju uz sevis , telefona intervijā un klātienē Igors ir laipns un stāsta ka iespējams var nopelīt šeit lielo naudu .
Realitāte ir šāda līgums jāslēdz ar firmu Iggr Transport Logistic ar algu 500 eiro mēnesī , Igors saka ka kariņam nevajag nodokļus maksāt un tā ir labāk , darba beigās Igors neizmaksā algu un pasaka ka pēc līguma visu ir samaksājis,
Jādzīvo 2 mēnesi busa salonā bez autonomās apsileds tas nozīme ka buss visu nakti jārūcina spaļņiki nav busi šroti riepas plikas šī firma ir murgs , Degviela jābraukā jameklē lētākā katru reizi Igoram jāzvana jāprasa pa cik var liet 50 max tie ir 70 eiro , tāds nu ir tas darbs vācijā nostrādāju 2 mēnešus 450 eiro Igors nesamaksāja palika parada jo apvaonojās ka pateicu ka eju prom no šī šaraškina kantora, šajā uzņēmumā strādājot jūs max nopelnīsiet 1000 eiro + 2 mēneši jādzivo busa salonā bez gultas un beigās Igors uzmetīs tā pat