Mittech Power - Krāpnieki

Firma Mittech Power meklē šoferus uz b kategoriju darbam Vācijā, esat uzmanīgi īstā firma ir Igor transport & logistik kuru vada laipnais Igors stāsta ka var nopelnīt un viss ir labi, īstenībā murgs nevis darbs, jāguļ busā kurā nav ierīkota gulta, Sola atmaksāt viesnīcu bet tie ir meli algu atbraucot uz lv neizmaksā. Nodokļu parāds 30 tūkstoši. Katru dienu jāzvana Igoram un jāprasa cik var liet degvielu, pārsvarā ļauj pa 40 60 eiro jo nav nauda vairāk, būsi īrēti lielākā daļa šroti un nojāti, mēnesi no solītiem 2000 eiro sanāca 900, puss dienu jāsēž un jāgaida kad būs krava jo jāstrādā zem Else Logistic ko tie iedod tas ir, sākumā Igors Saka ka darbi daudz bet realitātē 40 līdz 60 eiro mēnesī nomka vēl nidokli novelk

uzņēmuma pārstāvis - Igors 22039727 20 338 701
uzņēmuma īpašnieks nugumanovs Raitis 20234062