MITS internets - Mits Internets

Vnk suds nevis internets! Es agrak biju par šito interneta lietotaju un es nezinu nevienu vel sudajnu kompaniju par šito meslu! Tadu limitu ka šitie provajderi tajsija es vel nekad neesmu redzejs es noperku internetu ar normalu 10 mbit atrumu, bet ko es sanemu knapi bija 4-5 mbit tas pa LV bet arzemes vini man solija ap 512 kb bet ir tads vienkarš vejds ka to izmerit bez speedtest.net kurš starp citu bajgi melo, vajag sakt kachat kadu progu no arzemes valsti piemeram no ASV, ja man but 512 kb ka vini man solija tad man ieladišanas atrums butu ne mazak par 100-200kb bet es visu lajku redzeju ka man tika limitots uz 60kb visu lajku vareja noverot ka tas atrums tur virziitijas pie 59, 9kb - 60kb. Bejgas es to nirgašanu neiztureju un patejcu ka aizeju pie cita provajdera un ka šati pekstini man nemaz nepatik, labi atsledzos piesledzos pie labaka provajdera, tagad kad mes visie esam smaga krizes lajka vini pekšni atcerejas ka es nemksaju pedejo menesi pec tam ka patejcu ka es ajzeju, divus gadas atpakal norm ja? Es jums neiesaku sajstities ar šo meslu pulli, nevajag ticet tiem stulbiem posterriem ko vini izlemeja pa visiem majam jo nonaksiet tada paša situacija.

J Jānis 09.02.2010

Sūdzības paliek sūdzības bet ko iesakat mits vietā ?

N Nope 09.02.2010

Muļķības. Man arī ir Mits un viss ir ok. Drīzāk šeit vaina datorlietotāja līkajās rokās...

E Edgars 09.02.2010

Pats vien esi vainīgs, man jau labu laiku Mits, viss bez problemam, piesleguma pāravumi nav.
P.S. 512 kb/s /8= 64 KB/s, kā jau teicu labs kaktu kantoris. Iesaku!

MacBeton 09.02.2010

vispirms rakstīt iemācies! runā taka deģenerāts, ne sūda nevar saprast!

A Arti=) 25.09.2010

hmm...jocīgi-esmu pie mīta jau n-tos gadus un pat neatceros, kad viņi būtu piedāvājuši tik zemu ātrumu?!..tagad paskatījos viņu saitā un tur pats lēnākais(lētākais):
"Trafiks Latvijas Ārvalsts
Ienākošais (download) līdz 20 Mb/s (min. 10 Mb/s) līdz 5 Mb/s
Izejošais (upload) līdz 20 Mb/s (min. 10 Mb/s) līdz 5 Mb/s "

bet tas, ka arī šai kantorī viss nav tīri, tas ir noteikti...ja tikai par ātrumu-man ir pielēgts "līdz 100Mb/s (min 20Mb/s)"-simtnieks protams vispār nav manīts un maksimums, kas ir bijis uz "speedtest" ir tie 20megi...bet laikam jau tagad visi kantori griež nost trafiku vai nu arī uzliek pašu minimumu-pasūdzēties nevar+viņiem lielāks ienākums...lai gan pirmdien domāju viņiem piezvanīt un noskaidrot par to ātrumu)...

K kliete 12.06.2011

Esmu lietojis Mitu aiz Alfas, kvalitāte laba, solītais ātrums atbilst, varbūt Jums ir kādas nesaprašanās, toties cena bija par augstu, taču tagad esmu cita provaidera klients un esmu vēl apmierinātāks.:)

ISP LV vajadzētu garantēto ātrumu nodrošināt vismaz 2reizes ātrāku, lai klienti būtu apmierināti, bet acīmredzot daudzām firmām svarīgāki pasākumi ir interneta ātruma ierobežošana nevis paša klienta vēlmes, pieļauju, ka firmas, kas tā rīkojas ātri var nokļut aiz borta un bankrotēt, protams, par to jau nedomā, bet klientam ir taisnība un viņš vēlas saņemt kvalitatīvu pakalpojumu par savu naudu un isp būtu jādara viss, lai tā notiktu.

G Gopnik 20.06.2011

Atkarīgs arī no pašas tīkla kartes. Bij man labs Pc un uz tā paša speedtest net downl.-upl. grozījās ap 50-80mb/s. kompi pārdevu, dabūju vienu aizvēsturisku hlamu, ar to pašu piesl.ēgumu tagad maximums 20-40mb/s. Jo tīkla karte nepavelk to ātrumu.

E exKliente 01.08.2011

Par to parādu "uzpeldēšanu" tiešām interesanti!

Visiem, kam tagad viņu pakalpojumi liekas tīri pieņemami, silti iesaku pievērst pastiprinātu uzmanību:

1) rēķinu apmaksai - bezsakarīga apmaksas sistēma, kurai līdzi izsekot praktiski nav iespējams, kā rezultātā paliekat kko viņiem parādā, un Jūsu dzīve tiks izčakarēta stipri vēlāk ar draudiem no parādu piedziņas kompānijas un papildu izmaksām!

2) līguma pārtraukšanas procesam, jo līgumu itkā anulē, taču tas tikai tā, pliki vārdi, kurus Jūs vēlāk nemaz pierādīt nevarat!
Pēc 2 gadiem pēkšņi izrādās, ka esat parādnieks, jums draud parādu piedzinēji un liek maksāt arī soda %.

A apkrāptais 03.08.2011

Nav brīnums, ka vēlāk uzpeld kādi parādi, tikai caur melnalapa.lv, Kad iisti vairs nekaadu iespēju kā tikai samaksāt nav. Jo manā līgumā epastu viņi bija ierakstījuši nepareizi un telefonu savā datu bāzē ierakstījuši nepareizi. - rezultātā tu par kādu kārtējo viņu gļuku ar rēķiniem uzzini tikai caur to ka vairs nevari pieslēgt kādu citu internetu (dēļ melnāslapas)

K knopka 05.02.2013

Dērdzīgs kantoris, vīramāte ir šokā no tām opeatorēm, kuras aprej kā kuces

S sYsOp 12.12.2013

Līkas rokas. Es sēžu uz 100mbps lv un 10mbs ārzemes. Pilnībā apmierina. Varbūt Tev tīkla karte pasprāgusi, vads bojāts? Pēc jūsu raksta- nožēloju ka vispār izlasiju. Acis sāp no rakstīšanas stila.

gg wp 12 year old get a life.