www.sudzibas.lv Mitau Industry Nostradinasana. Algu nemaksasana. Mitau industry.

Mitau industry - Nostradinasana. Algu nemaksasana. Mitau industry.

Ja gribat strādāt Mitau industry, ar melnu muti un gaidit algu, kura ir sadalīta vairākos un mazos maksajumos. Tad drosi varat iet tur strādat. Priekšniecības attieksme ir zemiska, ta ka pret mesliem. Tikai baro ar solījumiem, ka viss bus kartība. Bet nekas uz labo pusi neiet. Tikai uz slikto. Neiesaku tur strādāt.

P

Latviešu tautas 16.01.2017

А ты не хочешь пожертвовать свою алгу для укрепления обороноспособности своей миляй Латвияй?

J jogijs17 19.01.2017

Mums vajag iegādāties 30 gadus vecus bruņutransportierus mūsu aizsardzības spēju stiprināšanai. Laikā, kad jevropā iebrūk miljoniem nelegālo imigrantu (kas izvaro, slepkavo un zog), mūsu lielākais ienaidnieks ir Krievija (kas pēdējo 25 gadu laikā Latvijai nav neko izdarījusi sliktu). Lai dzīvo NATA! Lai dzīvo jevro-sssr!

5 545 19.01.2017

jogijs17 Нелояльно рассуждаешь, я на тебя жалобу куда надо напишу. А то смысл существования Латвии в идеологии войны с Россией, а ты подрываешь. Ты наверно учишься у нелояльных русских учителей они тебе там путинскую пропаганду транслируют? Вот разоблачим всех нелояльных и сразу заживём, ведь от этого все проблемы.

M Mishuta 17.01.2017

Vai ir Mitau industry biznesa sakarus ar uzņēmumu SIA “Mitau Steel”, Aviācijas iela 18c?

P Panelis 17.01.2017

Ne.

A Aldonis Puskažociņš 17.01.2017

Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām savam bērnam. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/3OxSEu

F Flomasters 19.01.2017

Kādā nozarē šī firma darbojas, cik ir iespējams vidēji nopelnīt?

P Panelis 19.01.2017

Dzelzbetona rupnica. Laus nopelnit normali. Tikai algu dabusi loti velu. Ja vispar dabusi.

B Bimetals 19.01.2017

Un Paneli Tu esi Analfabēts iemācies rakstīt DZELZSBETONS un atceries uz mūžu mūžiem ka pēc Z ir S. Tapēc Tev ar nemaksā jo Idiņiem nemaksā, bet tos slauc. Uz Lohiem turās pasaule.

B Bimetals 19.01.2017

Vai ir kāds kas nav dabujis?

F Flomasters 20.01.2017

Nav iespējams ar tavu palīdzību iekārtoties tur darbā? Gan jau nepiečakarēs. Šobrīd jelgavā grūti darbu atrast!

V Vins83 12.04.2017

Mitau industry uztaisīja kopā Dainis Sovinskis un Viktors Žarskis ar Arvis Vālodze un Kaspars Soļims, tas Arvis, kas Armet , tagad CBFix darbiniekiem algu nemaksāja.