www.sudzibas.lv Mitau Industry Algu nemaksāšana un darbinieku pazemošana

Mitau industry - Algu nemaksāšana un darbinieku pazemošana

Paskaidrojiet Lūdzu kā mūsdienu Latvijā rodas tādi uznemēji kā Armands Kančs, kas neciena savus darbiniekus un neizmaksā darba algu pēc noslēgta darba līguma. Ja vairākus mēnešus sola norēkināties laicīgi, bet to nepilda vienmēr ir kkadas atrunas. Šobrīd aizgāja līdz tam ka neejam uz darbu. Bet viņam pie vienas vietas.Kur skatās Valsts Darba Inspekcija un VID. Tādiem jāsēž cietumā nevis jānodarbojas ar uzņemēj darbību. Risinājums viens maksā laicīgi un mēs strādāsim.

N

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.10.2017

Varu palīdzēt likumiski atrisināt Jūsu problēmu: [slēpt]@inbox.lv

Dainis 19.10.2017

[slēpt]@inbox.lv? Nopietni? No sākuma apslauca darba devējs un pēc tam vēl ''problēmas risinātājs'' izputinās.

Likumsargs 21.10.2017

Kur ir jāskatās VDI? Kā VDI var zināt kas jums tur notiek, ja paši neesat griezušies VDI pēc palīdzības! Uzrakstiet iesniegumu VDI un nosūtiet. Turklāt VDI jūsu problēmu atrisinās bez maksas!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.10.2017

Nopietni! Darba strīdu risināšana tiesā ir bezmaksas, juridiskus pakalpojumus un tiesāšanas izdevumus atlīdzina zaudētājs... Sākotnēja konsultācija pie jurista maksā ne īpaši dārgi (vismaz pie mums). 95% gadījumu Darba strīdos zaudētājs ir Darba devējs (un to mēs sākam uzreiz pārbaudot līgumu, izmaksāto algu un atvaļināšanas nosacījumus)... Vienīgais mīnus visam "pasākumam" ir laiks - ar visam apelācijas iespējas izmantošanām, lietas izskatīšanas laiks ir ap 2.gadiem.
P.S Protams ja Jūs neesat "tukšo runu muldētājs" (sūdzību rakstītājs, vai Darba dēvējs - kuram ir izdevīgi, lai darbinieks ir stulbs), kurš baidās cīnīties par savam tiesībām, vai algas (vai daļas) neizmaksāšana bija atrunāta normatīvajos aktos vai Darba līgumā. Jeb kurā gadījumā izvēle, raudāt virtuvē pie sievas kleitas, vai sākt cīnīties par savu nopelnīto, paliek vienīgi cilvēka izvēle.