LV RU
www.sudzibas.lv Misija Pakāpieni Nav bezpeļņas organizācija

Misija Pakāpieni - Nav bezpeļņas organizācija

Vajadzētu godīgi pateikt visiem, ka tā ir kristīga baptistu misija. Zem bezpeļņas organizācija slēpjas kaut kas līdzīgs draudzei. Ja mamma ar bērnu nav gatava iet baptistis, tad palīdzību atteiks, jo tāda ir dieva griba - kas dievu neklausa, tiem slikti klājas. Jaunās mammas dēļ kristīgā spiediena ziemā nakts laikā mūk prom un netiek aizturētas, jo esot skrējējas un tām atsakās palīdzēt. Arī ja atsakies precēties pēc viņu ieskatiem arī tad atsakās palīdzēt. Lūdz viss Tukums lai precies ar vīrieti, kur skaidrs, ka nav iespējama saskanīga nākotne. Vadītāja Iveta roga ir no alkoholiķa šķīrusies baptiste, kurai arī dēls ir alkoholiķis un pa naktīm piedzēries nāk uz māju, kur mīt zīdaiņi, kaut ko nesakarīgi bļaustīties pie durvīm.
Tie, kas ziedojiet, rēķinieties, ka ziedojiet baptistiem. Un tie, kas meklējiet tur palīdzību, rēķinieties ar baptistu noteikumiem. To nu vajadzētu katram pirms saistīšanās zināt.

Papildināts Milosa mamma 31.12.2019

Vispār vajadzētu pieņemt likumu, kas liedz sludināt reliģiskus uzskatus zem formām un nosaukumiem, kas par to neliecina un nebrīdina. Mūsdienās reliģijas uzskati ir brīva izvēle un šī "bezpeļņas organizācija" šo cilvēktiesību punktu pārkāpj ar psiholoģisku spiedienu.
Par atbilstošu mūsdienās tiek atzīts uzskats, ka pasauli vada dabas procesi, kas nav cilvēka taisīšana no māla vai ribas un tā tālāk. Protams, ka reliģijas domā, ka šie dabas procesu pierādījumi nav īsti un pēc bībeles pat nedrīksti šaubīties, kas mūsdienās arī ir normāls domāšanas process.
Par mani tagad lūgs, lai atgriežos zinu. Es jau esmu atgriezusies pie saprāta un savas izvēles tiesībām. Jā kristieši it kā atzīst izvēles tiesības, uzreiz smagi nosodot to otru izvēli. Vai tā vispār tad ir izvēle? Mūsdienās ir uzskats, ka par reliģisko uzskatu atteikumu nav atļauts sodīt, bet tas notiek. Un pie tam slēpti jau krietni vairāk kā desmit gadus.
Reliģiskajām apvienībām par saviem uzskatiem un nosacījumiem vajadzētu darīt zināmu gan ziedotājiem, gan palīdzības meklētājiem.
Vai cilvēki zina, ka ziedojot Pakāpieniem, ziedo reliģijas sludināšanai un baptistiem?

Komentāri (7)

Kolta 31.12.2019

Šis ir domraksts?

M Milosa mamma 31.12.2019

Ja izlasa, tad var ieraudzīt tur notikušus faktus.

M Milosa mamma 31.12.2019

Ej uz savu draudzi un lūdz ko un cik vēlies, bet cilvēkiem ir jāzina, kam ziedo un pie kā vēršas. To paredz mūsdienu cilvēktiesības, bet reliģijai nekas ārpus bībeles nav arguments. Zinu.

M Milosa mamma 31.12.2019

Principā neprecētai mammai, kura audzina bērnu viena, baznīcā nav ko darīt. Bezatbildīga vīrieša viltības lamatās iekritušajām jādabū viņš baznīcā un vēl jāmokās laulībā visu dzīvi vai arī jānes baigais sods. Zinu, bībele tā raksta un tā jādara. Tā saucās izvēle. Vispār lietas, kas tiek uzrakstītas kā obligātas mūsdienu loģikā nav saucamas par izvēli.

Labi, ka mūsdienās ir zinātne - psiholoģija, kas tomēr atbalsta izvēli kā glābiņu no šādiem vīriešiem! Ja turās tālāk no baznīcas, tad var arī tīri labi dzīvot. Tikai mūsdienās jāzina, aiz kuras viltības tā baznīca paslēpusies. Pedofili jau arī parāda bērnam skaistu konfekti, ievelk savā telpā un tad ir uzreiz viņa noteikumi un briesmu lietas. Tas pats princips arī šai organizācijai kamēr nav atklāti pieejama informācija par reliģiskajiem uzskatiem. Bībele ļauj bez atklātības ar skaistām lietām vilināt cilvēkus, kur skaidri zināms, ka būs sods? Slikta draudze, ja visas mammas, ko ievilinat, nekļūst par kristietēm. Ceru, ka mīlošā Iveta Roga degs elles ugunīs, jo pati šķīrusies un nav ievērojusi kristīgās laulības nosacījumus, bet citus par to soda. Vajadzēja lūgt par savu vīru, lai beidz dzert un dzīvot laulībā dēļ bērniem līdz nāve šķirs, kā paredz bībele. Slikta kristiete, kas nevar izlūgt savu vīru un bērnu tēvu no grēka. Ja skrupolozi pēc bībeles, tad alkoholisms nav pamatojums lai šķirtos. Pēc bībeles sievai dzīvai vispār aizliegts šķirties, to var tikai vīrs un tikai vienā nosacījumā.

Vispār reliģijas radās cilvēka galvā, kad sāka domāt par lietām, kuras uz to brīdi nevarēja izskaidrot vai ietekmēt. Mūsdienu daudzdisciplīnu zinātne pārliecinoši ņem virsroku. Varbūt kādreiz kāds kristietis arī kādu ģeogrāfijas zinātņu atziņu ņemtu vērā, bet izvēle ir tāda, ka bībele to aizliedz.

Tieciet kam un cik vēlaties, nav mana darīšana. Bet vilināt ar skaistu konfekti un tad par atteikumu sodīt, nav mūsdienu cilvēktiesībām atbilstoša taktika. Visdrīzākais, tas ir lai nezinot ziedo arī tie, kuri ir pret reliģiskiem uzskatiem. Vēl viena greiza dieva griba.

N Noboby 31.12.2019

Vai zini teicienu, kur ir aitas, tur ir cirpēji? Nez kāpēc visas reliģiskas kopienas ir tieši šādas? Vai tiešām Tavs Dievs ir tādiem cilvēkiem devis šo varu par aitām?

M Milosa mamma 31.12.2019

Pēc reliģijas uzskatiem ir un kaut ko citu pat domāt reliģijā ir aizliegts, var pat nejautāt.

M Milosa mamma 31.12.2019

Nezinu kā dara baptisti, bet katoļi vispār noliedz visas laulības, kas slēgtas ārpus katoļu baznīcas. Viņiem tās nav spēkā esošas. Ja apprecies citā konfesijā vai dzimtsarakstu nodaļā, pēc katoļu līkumiem tik un tā dzīvo grēka dzīvi. Un viņiem mēs vēl no saviem nodokļiem caur politiķiem naudu maksājam. Arī katoļiem nauda nesmird, ka tik nāk rublis kaut vai no grēciniekiem. Ar tādiem uzskatiem, pašiem sevi un savus pasākumus vajadzētu arī finansiāli pilnībā uzturēt. Man nav vēlēšanās maksāt reliģijai, kas noliedz manu ģimeni. Lai dzīvo savā baznīcā, mācās no galvas bībeli, tic kam grib un lūdz cik grib paši par savu naudu.

Mūsdienu zinātniskā psiholoģija jau sen pierādījusi, ka daļa reliģisko tradīciju ir traumatiskas, bet viņiem dzīvē pierādījumi ārpus bībeles ir aizliegti. Viss, kas nav rakstīts bībelē, ir ārpus dieva gribas un jebkurš atteikums tā saucamajai dieva gribai obligāti ir sodāma lieta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes