www.sudzibas.lv Mirgo.Lv Banneru Izstrāde Solija izstrādāt banneri, bet neizdarīja

Mirgo.Lv Banneru Izstrāde - Solija izstrādāt banneri, bet neizdarīja

Sveiki,
Jau kādu laiku atpakaļ (Februārī) savajadzējās banneri internetveikalam. Vērsos pie Mirgo.lv ar domu, ka viņi izveidos banneri laikā - biju devis divas dienas. Viņi teica, ka bez problēmām to izdarīs. Pārskaitīju viņiem 25 LVL. Pēc tam sākās solījumi, ka drīz būs un tā pagāja vairāk pa trīs dienām, līdz man apnika. Tad teicu, ka ja sūtīs, tad vairāk nepieņemšu, jo biju jau atradis citu firmu, kas to uztaisīja vienas dienas laikā perfekti. Nākamajā dienā saņēmu no viņiem e-pastu, ka banneri esot nosūtījuši iepriekšējā vakarā un bija "izbrīnīti", ka neesmu saņēmis. Teicu, ka nesaņēmu un gaidu atpakaļ naudu. Saņēmu atbildi, ka ir pārskaitīts no SEB bankas, bet protams, ka tie bija meli un neko līdz šim neesmu saņēmis.

Skriet pakaļ tiem 25 LVL netaisos, lai jau nopērk sev smadzenes par to naudiņu, bet vismaz pēc šīs sūdzības citi padomās vai pie viņiem ir vērts ko pasūtīt.

Starpcitu, visi viņu portfolio darbi (WEB) izskatās pēc bezmaksas šabloniem.

Naudu pārskaitīju šim cilvēkam:
Saņēmēja vārds, uzvārds vai nosaukums BAIBA SKUDIĶE
/izdzēsts/

Viņiem ir divi e-pasti: [slēpt]@mirgo.lv, [slēpt]@gmail.com

Paldies!

K

F Foxy 05.11.2010

labdien, taisniiba, es pagajushajaa gadaa taisiiju pie viniem maajas lapu, vini paneema avansu 50.lvl (pat sastaadiiju ar viniem liigumu), teica, ka uztaisiis nedeeljas laikaa, protams, neuztaisiija, tad es gaidiju vel kaadas 2 nedeeljas, visu laiku zvaniiju, atbilde bija - riit buus gatavs, taa es vel nedeelju gaidiiju, tad beidzot es saneemu no viniem pirmo draftu, teicu to sho izmainiit, atkaal vini pazuuda, gaiduu vel 2 nedeeljas, tad it kaa teica, ka viss gataavs, ir jaabrauc Maartina Veecbralisa maajaas, vinsh dziivo Ganiibu dambja rajonaa jaunaajaa maajaa, es aizbraucu, vinsh to sho paraadiija, viss darbojas, kaut kas nedarbojas, teica ka vel to sho uzlabos (jo nedarbojas dazhas maajas lapas funkcijas), bija soliitsja, ka buus forums, kaut arii foruma nebija, vinsh teica, ka forumu uztaisiis shovakar, kad atbrauksi maajaas, viss jau buus, viss straadaa un vinam pienakas otra dala no maksaajuma. Es uzticejos, domaaju, ka tiesham viss darbojas, bet, kad atraucu maajas, taa arii nekas nesaka darboties, zvanniju vel daudz reizes, soliija izlabot, peec tam nenema vairaak klausili.
100 reizes padojaajiet, pirms vershaties uz sho kompaaniju, tur pat firmas nav. VIniem vel itr interneta veikals suniem, tur iegaadaajos sunu jaku, pilnigs meesls par shadu naudu, kad mana tasuutiija, gribeeju atgirezt, bet nepaneema. Esiet uzmaniigi ar viniem!