Mirdza Zvirbule - krāpšana

Visi kas Limbažu rajonā pazīst Mirdzu Zvirbuli, uzmanieties no šīs sievietes! Ja viņa padzirdēs par it kā vientuļu vecu cilvēku, vai arī ne vientuļu, un kas ir tuvu miršanai, uzreiz taisīsies klāt par neatraidāmo mantinieci. Ja nevarēs pierādīt savu radniecību, tad kad cilvēks būs jau miris, pie notāra parādīsies privātais testaments ko būs iesniegusi M. Zvirbule un kurā visa manta būs novēlēta viņai! Tā kā spēkā ir tas testaments kas rakstīts ar vēlāku datumu, ( t.i. viņas), tad tiesāšanās garantēta. Tādā veidā viņa ir apkrāpusi vairākus vecus cilvēkus, un ne tikai. Šai sievietei, lai tiktu pie mantas, visi līdzekļi ir labi.Talkā tiek ņemta arī dokumentu zagšana kas viņai palīdzēja no nekā pārvēsties par neatraidāmo mantinieci un tikt pie 6 ha zemes!

S

Komentāri (4)

E Emma 11.09.2010

Zināma sieviete. Daudz esmu dzirdējusi par viņas amorālajām izdarībām. Kā tad savādāk viņa būtu tikusi pie saviem īpašumiem, ja jau ir tikai "nabaga pensionāre"... Kad Limbažu rajonā kāds turīgāks cilvēks grasās aiziet Dieva mierā, un viņam ir maz un attāli radinieki, tur Mirdza uzrodas kā neatvairāmā mantiniece. Kauns viņai!!!

K Katt23 11.09.2010

Nezinu gan kam īsti taisnība, jo ir arī tādi gadījumi kad neviens nerūpējas par pensionāru un tad protams atrodas kāds kam tas jādara.
Bet kad cilvēks aiziet viņsaulē tad nu sākas atrodas vissi iespējamie radi un draugi dalīt mantu.Un to kas dienu dienā bija kopā atbalstīja un mierināja uzskata par zagli:( Es neņemos spriest vai šī ir tā situācija kurā tā notika, bet vēlos lai cilvēki nenosoda, bet aizdomājas ka šai situācijā ir divas puses.

S skaidrīte 14.09.2010

šī ir situācija kad testaments tika uzrakstīts par labu citam cilvēkam, starp citu kas par viņu rūpējās visu mūžu, kad uzradās M.Zvirbule ar viltotu privāto testamentu. Viņa ieradās tikai uz bērēm, nevis tad kad cilvēks bija slims un kopjams! Jo ārzemēs BIJA DAUDZ SVARĪGĀKAS lietas darāmas! Šajā konkrētajā situācijā ir tikai viena puse- mantkārība, jo vai tas neliek aizdomāties, lai tikai tiktu pie mantas, var zagt arī zemes dokumentus!

P Panoss 26.11.2016

Cilvēks kurs netaisnigi apsudzeja Mirdzu Zvirbuli,ir sacis samaksat. Dzive ta ir iekartota...kas grib nodarit kadam ļauna,dubulta sanemsi atpakal.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes