www.sudzibas.lv MiniCredit Nekad neņemiet kred;itu no šis kompanījas!

Minicredit - Nekad neņemiet kred;itu no šis kompanījas!

Labdien...vēlejos padalities manā pierdzē ar Minicredit...ņemot no viniem kreditu...nacas ņemt ar mums dažadam bankam...man bija seb banka..viniem citas...kad nacas adot,iekrita datums uz brivdienam...atteicigi ienāca tikai pec brvdienam...sanaca nokavet paris dienas.Sāka nakt vestules par to ka esmu parāda tur kaut kādus 3 latus...uzrakstiju vinjiem apskaidrojot situaciju,vinji pilniba nelaipnībā un iedomibaa atbildeja pretigi un pec tam tuprinaja sutit soda procentus no soda procentiem ! Un pec paris dienam jau summa trīskaršojās ! Atnaca vestule ar 12 latiem ! Vai tas ir normali ??
Cik esmu saskaries ar kredītiem...neviens par paris dienam kavešanos nekādus soda procentus neliek ! Ir priecigi ka adod naudu kas bija jadod..neviens izpiesh un nirgajas par cilvekiem !

NEKAD NE'ŅEMIET KREDITU NO ŠIS IESTADES !!! JA VIEN NEGRIBAS SEV PROBLEMAS!

J Jana2013 30.01.2013

Nu laikam tev nepaveicas. Man bija līdzīgas problēmas citos uzņēmumos, kas izsniedz ātros kredītus, bet minicredit nekad nebija nekādu problēmu, kaut arī pāris reizes esmu aizņēmusies. Darbinieki laipni un pieklājīgi.

Y YoYo 30.01.2013

Soda procenti apaugt vēl ar procentiem nevar. Tas jau ir pretrunā ar likumu, tā jau ir kaut kāda pašdarbība!
Ar šito cūcību noteikti vajag cīnīties!
Es gan ieteiktu nomaksāt pamatsummu un piestādīt maksājuma uzdevumu kur redzams datums, kad maksājums pieņemts apstrādei! Kād nauda nonāk otrā galā, tā vairs nav gluži klienta atbildība!
Soda procentus viņiem nevajag maksāt, a ja šie turpina sūtīt savus papīreļus - vērsieties ar iesniegumu policijā par izspiešanu!
Vēl arī PTAC iespējams vērsties, lai šos izdrāž par negodīgu komercpraksi.

Likumsargs 31.01.2013

Arti, Tu piederi pie tās sabiedrības daļas, kas vaino spoguli, lai gan pašam ģīmis šķībs! Tava problēma ir tā, ka Tu ņemot kredītu no Minicredit neizlasīji līgumu, bet gan automātiski ieliki ķeksīti, ka esi iepazinies! Tā ir gandrīz 99% lietotāju, ka automātiski tikai liek ķeksīšus, pat nepievēršot uzmanību un tad kad sanāk šaize, tad sāk bļaut ah un oh cik viņi slikti!!!
Līgumā ir punkts, ka veicot maksājumu no citas bankas transakcija notiek trīs darba dienu laikā un kredīts skaitās dzēsts, kad nauda ienāk kreditora kontā, tāpēc ja maksājat no citas bankas, tad maksājumu veiciet savlaicīgi.

Nu, un kurš te ir lohs? Tu vai Minicredit? Es domāju, ka Tu!

ArnisLipsis 31.01.2013

Iesaku vispār neņemt kredītus, tas mūsu ekonomiku iznīcinās pilnībā. Labāk vienu mēnesi iekrāt un tad dzīvot par savu naudu, nevis barot to viltīgo baņķieru makus.

Likumsargs 01.02.2013

Arni! Pareizi Tu saki, bet ne jau visiem ir tāda iespēja kaut ko iekrāt, jo ja var atteikties no kādas mantiņas, tad no ēšanas tu neatteiksies un komunālie ir ir jāmaksā, jo ja nesamaksāsi, tad nākamajā mēnesī tā summa jau dubultojas un ātro kredītu devēji to izmanto. Tāpēc es esmu izlīdzināto maksājumu piekritējs, tad var plānot finanses ilgākam laika periodam.
Nekas, drīz arī šiem ātro kredītu devējiem piegriezīs skābekli un samazinās viņu apetīti.

Q qwerty22 03.02.2013

Pilnībā pievienojos pirmajam komentāram - minicredit ir pati nejēdzīgākā kompānija no ātrajiem kredītiem tieši savas attieksmes dēļ. Pietiek nokavēt kaut dienu, kā sāk nākt ne tikai vēstules, bet arī zvanīt satrakojusies meitenīte ar kliedzieniem "kad? kad būs?!".

Vispār neiesaku nevienam ņemt ātros kredītus, vēl jo vairāk - minicreditā.

iDmore 05.06.2015

Pašam problēmas it kā nav sanākušas, bet pieņemu, ka kādam var, tāpēc uzreiz saku..
- Pārskaitījums no SEB bankas vēl joprojām notiek ļoti lēnu.. Lai gan SMS ir atnācis, ka nauda izskaitīta, tomēr nekādas darbības no MiniCredit puses nav ne SMS izteiksmē, ne tiek atainots mājaslapā.. Jebkurā gadījumā viss notiek ĻOTI lēnu vārda vistiešākajā nozīmē..
- Ja aizņemieties summu un mēneša beigās nevarat atdot visu, tad vairums gadījumos atmaksājiet tik, cik variet un no atlikušās summas Jums izrēķina aizdevuma pagarināšanu.. ŠEIT diemžēl viss notiek otrādi.. Ja būsi aizņēmies 350euro un pagarinājums būs 56euro ( Cipari ir aptuveni ), tad atdodot 150euro ( Kas pēc ilgāka laika parādīties mājaslapā ) pagarinājuma summa nemainīsies.. Kā saka, ņemiet vērā..

E Edzha112 17.12.2015

Nedod kreditu jo nevareja sazvanit atieksme ari pretiga liekas vecs vecis ar sliktu garigo otra puse sezh un dusmojas uz visu pasauli!

M MansMini 14.06.2016

Un noslēgumā zem sūdzības jāpapildina, ka rēķinā vienmēr tiek uzrādīta pilna atlikusī kredīta pamatsumma un visi atlikušie grafika procentu maksājumi, bet var jau būt, ka tas ir pārkāpums ...