www.sudzibas.lv MiniCredit Nepareizi sniedz informāciju

MINICREDIT AS - Nepareizi sniedz informāciju

Telefonsarunā uz jautājumu, vai piešķir 100 LVL kredītu bezdarbniekam, kurš saņem pabalstu ap 300 LVL neko neteica, bet pieprasa privātu informāciju (konta izdruku par 3 mēnešiem, kurā redzams, ka kredītvēsture ir perfekta) , pēc tam kredītu atsaka (100 LVL uz 5 dienām!!!) Iesaku padomāt, kāpēc pieprasa privātu informāciju, ja zina, ka kredīts tiks atteikts

T

K Karambola 29.02.2012

Man tpat bija ar pidarasu firmu open credit reklama saka ka aiznemies 100 ls bet atdot 95.es ari pameginaju kaut oficiala alga ir 350 uz papira jau 3 gtadus un nav neviena kredita bet sie pipeles tik piedava 50 lati, tapec ka pis mus visi ka vien var un ka grib.

K KAKTUS 29.02.2012

Minicredit это Польская шарага работает на должниках и на штрафных процентах...им не выгодно давать честным отдовальщикам...на 3 -5-10 латах не разбогатееш

S saule5556 01.03.2012

Man iedeva Minikredīts to simtu, kaut esmu bezdarbniece un arī zvanīja un sūtīju bankas apgrozījumus.Nevaru sūdzēties!

T Trendis 16.03.2012

Karambola, paņem 100 Ls, bet atdod 95 nav open credit akcija, sajauci, tas bija kaut kāds cits, open credit piedāvā atvest draugu un nopelnīt 5 Ls

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

Leonīds Osipovs 23.05.2012

Man viņi vairākas dienas sūtīja e-pastu un īsziņas, lai es pārskaitu uz viņu kontu vienu santīmu. Es to biju izdarījis divu minūšu laikā jau pirms reģistrācijas. Pa to laiku, kamēr viņi atrada to santīmu, man jau sen naudu vairs nevajadzēja. Labi vien ir, ka atteica.

L Linda 31.05.2012

Minicredit ir OK. Lēni strādā, bet korekti. Par ātrāk atmaksātu kredītu ar attiecīgi samazina komisiju, ja pirms tam ar šiem sazinies.

P Pavasaris007 31.05.2012

Manuprāt, ļoti laba iespēja, ka kredītiestādes piedāvā reģistrēties un saņemt naudu tikai ar sms palīdzību. Būtu zinājis, ka ĀtraisLV to piedāvā, būtu jau izmantojis sen atpakaļ.