Minhauzena dabas taka - (bez temata)

Apskates objekti jau nokalpojuši savu mūžu vai arī kādu nelietīgu apmeklētāju dēļ sabojāti jebšu ir labā stāvoklī, bet ieauguši kokos tā, ka nevar redzēt, taciņa galīgi izpuvusi kā dēļ no dabas pētīšanas nekā nesanāca, jo visu laiku bija jāskatās zem kājām, lai neielūztu vai arī neuzkāptu uz kāda šķība dēļa un nenokristu. Vilšanās ļoti, ļoti liela un neiesaku citiem turp doties pirms taciņa tiks restaurēta.

Nebija pat kam lāga pasūdzēties, jo neviens no atbildīgajiem nebija uz vietas!

E

T Točno 25.09.2011

Točno, labi ka taka nebija mīnēta!

S Sauliite 25.09.2011

Ļaunie apmeklētāji - apskates objektiem kokus priekšā aizaudzējušī! Cūkas, nemaz par citiem nedomā!!!

T ToSauliite 25.09.2011

Droši vien visiem apskates objektiem vajadzēja būt saliktiem nevis mežā, bet gan lauka vidū!

E Elīna 25.09.2011

Cūkas un pipeles!!! AAAĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!

S Sauliite 25.09.2011

Pakārt tos visus ļaunos koku stādītājus viņu pašu iestādītajos kokos!!!Nekāda goda cilvēkiem vairs nav!!