Mikroķirurgs Arguts Keirāns - Kaitējums veselībai

Šovasar nācu pie plastikas ķirurga Keirāna ar lūgumu izlabot apakšējo plakstiņu patoloģiju. Bija norādes uz izmaiņām. Kreisajā acī bija nokarājusies āda. Bija nepieciešams radīt redzamu simetriju. Šo operāciju uzņēmās veikt ārsts. Es piekritu un uzticējos mikroķirurgam. Rezultātā kreisajā acī palika āda, bet pēc operācijas parādījās neglītas rētas un savilkti acu ārējie kaktiņi. Ārsts neiesaka to mainīt, kontaktā viņš vienkārši aizbēg un ir rupjš. Klīnikas vadība konfliktu cenšas izlīdzināt ar solījumiem. Viņi atsakās atdot naudu. Neiesaku nevienam nonākt šī ārsta un šīs klīnikas rokās.

E

Komentāri (3)

A Aesthetica 28.11.2023

Labdien!
Aesthetica klīnika aicina izvērtēt savu izteikumu patiesumu un informē, ka par nepamatotiem, godu un cieņu aizskarošiem, kā arī reputāciju graujošiem komentāriem iestājas atbildība likumā noteiktajā kārtībā. Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju, paciente nav vērsusies uzraugošajā institūcijā likumā noteiktajā kārtībā, ar mērķi izvērtēt ārsta darba kvalitāti, bet tendenciozi, dažādos formātos izplata nepatiesu, sagrozītu informāciju.

Ar cieņu,
Aesthetica klīnika

B Bez_vārds 28.11.2023

bet demokrātiskā valstī cilvēkam ir tiesības sūdzēties tur kur viņš to vēlas. Acīmredzot, neesat par sevi pārliecināta iestāde, ka sūdzību sūdzības vietnē uztverat kā apdraudējumu. Darbs ir jādara atbildīgi, nevis vēl jāsprēgā pretī. Principā, jums būtu klientam jāpiedāvā bezmaksas kļūdu labojumu. Jo īpaši tāpēc, ka tēma ir saistīta ar veselību. Pašreiz jūs paši esat tendenciozi. Un tādas iestādes ir jāpārbauda.

E Elena Elina 28.11.2023

В моём сообщении ни одного слова неправды и вы это прекрасно знаете..Всё написано на моём лице .. В надзорные органы обращение есть. А ваше сообщение расцениваю как угрозу мне и моему здоровью.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes