www.sudzibas.lv Mihails Bandins Dzīvokļu krāpnieks

Mihails Bandins - Dzīvokļu krāpnieks

Vēlos dalīties savā šodienas (01.06.2015) pieredzē par šo pašu krāpniecisko darbību.Man ir ievietots sludinājums ss.lv, ka vēlos īrēt dzīvokli!Man tika piedāvāts izīrēt dzīvoklī Ķekavā, Gaismas ielā 19 k-4. par īres maksu 150 eiro mēnesī+150 eiro drošības nauda, kas esot jāsamaksā iepriekš. Tika pateikts, ka elektroniskā veidā jāatsūta savi personas dati, kas esot vajadzīgi, lai pie notāra varētu sagatavot īres līguma projektu. Dzīvoklis jāīrē bez iepriekšējas apskates, jo viņš pats dzīvojot Daugavpilī. Tika atsūtītas bildes no dzīvokļa.Lūdzu, uzmanieties no šīs personas!!!krāpnieka epasts: [slēpt]@inbox.lvkrāpnieka telefons 24798851krāpnieks ar epastu: [slēpt]@inbox.lv un telefonu 24798851lūdz pārskaitīt naudu uz šādiem rekvizītiem:BANDINS MIHAILS180158-11500Kods: LATBLV22Banka: AS "NORVIK BANKA"Konta Nr.: LV56 LATB 0002 2204 5432 6Ar cieņu, Aivars

A aywars 02.06.2015

Uzmanieties no šīs personas!