Mihailova un Garkalns Jelgavā - Īrnieki nemaksātāji

Gribu brīdināt visus jelgavniekus nekādā gadījumā nelaidiet savā īpašumā un neizīrējiet dzīvokli šīm personām- Everita Mihailova (ap 50 g.v.) no Bauskas un Jānis Garkalns (30. g.v.) no Dobeles. Viņi samaksā tikai drošības naudu (aizņemas no kāda), lai tiktu dzīvoklī un pēc tam nemaksā. Sola, ka samaksās mēneša beigās, tad mēneša sākumā utt. Attieksme bravurīga un mērķis viens- pēc iespējas ilgāk dzīvot uz jūsu rēķina. Lai arī apgalvoja, ka naudas nav ko maksāt par īri un komunālajiem (jo esot taču krīze valstī, darba devēji kavē samaksu utt.), alkoholam nauda atradās vienmēr (par to liecināja atstātās daudzās viskija un sprite pudeles dzīvoklī). Kaimiņi viņu dzeršanas dēļ bija spiesti vairakkārt saukt policiju. Viņi sabojāja istabā sienu, salauza podu un skapi. Turklāt decembrī šis pārītis dzērumā atstāja degošu sveci dzīvoklī, kā dēļ izcēlās ugunsgrēks. Rezultātā sabojāts loga rāmis (ugunsdzēsēji līda pa logu iekšā), apdegušas sienas un griesti. Protams, segt zaudējumus viņi nemaz netaisās.
Sargiet savu īpašumu, savu naudu un nervus- nelaidiet šīs personas savā īpašumā!

2 236 02.08.2021

Aizmirsāt piebilst,ka šim pārītim pats dzīvokļa īpašnieks uzsūtīja izsitējus,kur cieta 3 cilvēki- 1 invalīds,sita ar metāla stangām.Esmu piecinieks,un viss ir apgrozits kajam gaisa! Dzivoklu ipasnieks pats neatdeva 400 eiro drosibas naudu,tada gadijuma nemat taisiet remontu.Dzivokli vannasistaba ir nozelojuma stavokli,mebeles virtuve vecas,lai apsudzetu so pari,vajag saskatit sevi trucibas!

2 236 02.08.2021

liecinieks*