www.sudzibas.lv Miele Slikta kvalitāte

Miele - Slikta kvalitāte

Iegādājāmies miele trifflex putekļu sūcēju. Labs un jaudīgs aparāts, bet kvalitāte nekam derīga. Pēc nepilna pusgada nobeidzās lādētājs. Pats vainīgs, nekur nevedu, sataisīju pats to lādētāju. Vēl pēc maza brīža nobeidzās viens no akumulatoriem. Te jāsaka kā ir-servisā to samainīja pret jaunu. Bet vēl pēc kāda mēneša nobeidzās motors. Šoreiz garantijas serviss tika atteikts. Redz, esot ūdens bijis motorā! Ja nezinātu, kur un kā šis putekļu sūcējs tika lietots, droši vien pat noticētu un vēl otru pusi sarātu par tādiem darbiem. Bet tā-pilnīgas muļķības. Sūcot tikai paklājus un dīvānus, vienīgais mitrums, kas viņā varēja tikt bija atmosfēras mitrums no iesūktā gaisa. Tā kā šis putekļu sūcējs nepilna gada laikā trīs reizes nobeidzās, garantijas remonti tika atteikti, tika pieņemts lēmums viņu vairs neremontēt. Bet iegādāties citu putekļu sūcēju, ne ar tik skaļu brendu, bet kurš ilgāk strādātu. Ļoti esmu vīlies brendā-miele. Un šo visu rakstu tikai tādēļ, lai kāds iegādājoties Miele produkciju stingri padomātu un nenonāktu tādā situācijā, kāda tā bija man.

07.08.2023