www.sudzibas.lv Miegam.com Atsūta nepareizu pasūtījumu un pazūd bez vēsts

Miegam.com - Atsūta nepareizu pasūtījumu un pazūd bez vēsts

Ieraudzīju smaguma segu internetā, dzirdētas labas atsauksmes no cilvēkiem, ka patīkama, naktī mierīgi cilvēks izguļās, tāpēc nodomāju, ka arī man tādu vajag,internetā vilinoša atlaide, liela sega, radiniece bija sūtījusi, tiesa bērnam, bet sega atnākusi, nekādu problēmu. Nosūtīju pieprasījumu, saņēmu e-pastā rēķinu (rēķinu gan izsūtīja ļoti ātri), apmaksāju rēķinu, gaidu segu.
Atbrauc kurjers, iedod paciņu, uznesu augšā, divas citas, nepareizas, bērnu segas, kuras man nav vajadzīgas. Sākās epopeja. Sazvanīt šo firmu nevar. Epastā [slēpt]@miegam.com neatbild. Nosūtīju vēl pāris reizes e-pastā pieprasījumu, ka vēlos atgriezt segu, tātad likumiskā kārtībā no manas puses viss izdarīts. Saņēmu atbildi, ar atvainošanos, ka man naudu atgriezīs, un pajautāja, kā vēlos segu nogādāt atpakaļ, ar Omnivu, DPD vai kurjeru. Norādīju, ka man ir ērti ar kurjeru no adreses, un tā arī atkal šī firma pazuda. Uz vēstulēm neatbild, sazvanīt 371 28 957 746
nav iespējams, neceļ ne tikai manu numuru, gan arī visus citus no kuriem esmu zvanījusi.
Domāju, kā risinā šo lietu. Sāku interesēties. Firma Igaunijas, sazvanīju PTAC, viņi informēja, ka jāgriežas Eiropas PTAC, bet lai pagaidu vēl pilnas 14 dienas. Tā, nu es, kopš 27. jūlija, gaidu, kad ar mani sazināsies šī, patiesi noslēpumainā firma un atgriezīs manu naudu, jo turpināt sadarbību un mainīt segas es patiesi nevēlos.
Visi maksājuma uzdevumi ir pieejami, sarakste arī.
Nekādā gadījumā neiesaku šo firmu, labāk nopirkt veikalā, uz vietas, kas zin, iespējams, ka arī sanāktu lētāk. Gaidu savu naudu atpakaļ, 170 EUR nu netaisos uzdāvināt, ja vajadzēs, informēšu arī Igaunijas uzņēmumu, kurš norādīts rekvizītos veicot maksājumu!

D

E Edvīnijs 03.08.2023

Šo kantori ļoti aktīvi reklamē Ernests Rieksts - tas pats, kurš Fidži teritorijā bliež augšā "Jaunlatviju" un meklē muļķus, kas viņam parskaitīs naudiņu. Ar to pietiek, lai no šādas firmas turētos pa gabalu.

D Dadziits 11.10.2023

Kā viss beidzās?