www.sudzibas.lv Micronet SIA ņirgāšanās par klientu

Micronet SIA - ņirgāšanās par klientu

Jauka, skaista reklāma.Meistari atbrauc pēc divām stundām, pieslēdz internetu..jauki, pieklājīgi puiši.It kā viss kārtībā.Nākošajā dienā jau saņemu rēķinu un tad sākas..Pat gliemezis velkas ātrāk!To var pieciest dienu, divas, jo neesmu no sūdzmašīnām.Nu bet mērs jau ir pilns!!!Lapu ver vaļā 7-11 minūtes.Zvanu, atbild operatore, noskaidrojam detaļas.Operatore atzvana un saka, ka vaina ir no viņu puses un meistari man nav jāgaida.Pēc sešām stundām nets aiziet pievilcīgos tempos.Prieki ir īsi, jo šorīt notiek tas pats.Un kā jau pie sestdienas, operatora nav, tikai sarunu ieraksta.Darbs ir iekavēts, jo nav vnk pacietības stundām gaidīt, kad atvērsies lapas.
Par ko tad man jāmaksā tie 15, -Ls???Un vēl skaitās pēc līguma - kvalitatīvs interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 100mb!!!
Tālāk no tā kantora!Esmu ļoti sarūgtināta.

A AGA 20.02.2010

madara viss jau ir pareizi :D tev jau viņi nodrošina ātrumu līdz 100mb, minimalo jau nav uzrakstījusi, es ar to pašu biju saskāries kad biju caur citu kompāniju netu dabūjis, un viņiem neko nevar padarīt, atbilde, līguma rakstīts, ka nodrošinam līdz.. tātad min ātrums nav minēts

MacBeton 20.02.2010

Aiznes kompi datorspecam lai pa 10Ls sainstalē pareizi. Pie kompja pistenības pakāpes esi vainīgai tikai pati.

M Madara 20.02.2010

Tikai nezin kāpēc man iepriekšējais nets skriešus skrēja, bet kā nomainīju kompāniju-tā viss cauri.Datoram nav nekāda vaina, vēl jo vairāk tāpēc, ka viņi savu vainu atzina un vakar arī aizgāja kā zvērs-pēc mana zvana un viņu solījuma to lietu nokārtot.

B Baņkieris 20.02.2010

Ko tad mainīji kompāniju? Laikam jau haļavku sagribējās un uzķēries!

R rojs2 20.02.2010

nu, man ir lattelekoms un arī velkas reizēm diezgan lēni, īpaši vakaros, bet reizēm ātri... tas jau no slodzes arī atkarīgs... un no datora tāpat...

J Jānis 22.02.2010

Vai dators ir pārbaudīts? Esmu jau vairākus gadus šīs kompānijas klients. Sūdzēties nevaru.
Ieteiktu aiznest datoru pie kāda datorspeciālista. Bieži vien tur tā vaina slēpjās. Pašam tā ir gadījies.

T TTT 12.09.2010

Vairak ka gadu esmu vinu klients un pagaidam nevaru nevienu sliktu vardu par viniem patekt. No arzemja torentien mierigi velku ar atrumu megabaiti 5-6 MB/S (ja megabitos tad40 -48 mb).
Vainigs vai nu kompis vai uz linjas kads sudigs switch gadijies un vini negrrib mainiit. Pie tam sledzas bestermina ligumu un varat aizien no viniem jebkura bridi.

R Roberts 03.05.2014

Micronet valmierā ir briesmīgs! Pašam privātmājā paša pilsētā ir DSL, pieslēgums 20Mbit/s, man ie tie 20Mbit/s, lapas veru normāli utt. Kas attiecas uz servissu, tad tur ir problēmas. Pirmais mīnuss atšķirībā no visiem citiem pakalpojuma sniedzējiem ir tas, ka maksājums jāpagarina katru mēnesi konkrētā datumā, jo dienu vēlāk pamodīsies un nets būs atslēgts. Mēnesī vairākas reizes nākas zvanīt uz offisu un teikt ka nav interneta. Dežūrējošā operātora nav! Internets ja pazūd no 18:00 vakarā, tad līdz nākamai dienai mājās internets arī nebūs un vēl paveiksies ja nākamā būs darba diena. Vienreiz man iekrita, ka nets pazuda tieši pirmajā svētku dienā un priekšā bija vel 3 svētku dienas. Un visas šīs dienas māja bija bez interneta. Totāli pretīgs serviss!!!