www.sudzibas.lv Mfstudija Slikts servis daudz problemas neapmierinatība

Mfstudija - Slikts servis daudz problemas neapmierinatība

Neapmierinātība iesaku citiem pie tas sievietes neiet uz treniņiem galigakais sviests. Viena otra varbūt ir normāla nodarbība, ber citas galīgi garam. Prasības ir aukstas no vinas bet lai pati to varētu izspildit nodarbību vienkārši nespej. Cila sieviete ar runāšanu sevi aukstu pašai tikai mazliet ir iemanās dabūtas. Pat trenažieri īsti laga nau daudz. Grib lai vel cilvēki ietu ta jau ir smiešanas par cilvēku. Būtu vismaz pieci vai vairāki trenažieri būtu varbūt savadak. Es pati pie viņas vairs neapmeklēšu nau jauni rezultāti ari citam iesaku uz citu iestādi.

Papildināts sinca38 05.12.2016

bij

Papildināts sinca38 05.12.2016

par to ari pati parliecinajos biju apmeklejusi dazas nodarbibas pie Ievas kas pasniedz.Secinaju un ari citam iesaku meklet citu pasniedzeju bus varbut dargak bet kvalitate daudz labaka.

S sinca38 10.10.2016

ja sieviete to darbu nemak darit un neizskatas ka macetu loti..Varbut kadus kursus tikai izgajusi lai iemanas dabutu