MFD doktorāts Mežciems Dace Taure-Tauriņa - Slikts serviss

Serviss “draudzīgs” pacientam, kas ir gatavs pierakstīties un gaidīt rindā!

Pilnīgi absurda pieteikšanās uz akūto stundu! Tās dienas rītā, precīzi 8os jāsāk zvanīt uz reģistratūru (un ne dienu iepriekš un ne stundu vēlāk) , kur automātiskais atbildētājs saka - visi! (lai gan oficiāli viens) operatori ir aizņemti! Jāgaida ~30 min, lai savienotu un pierakstītos tās dienas rindā! Kur uz savu pieraksta laiku (akūto) vēl jāgaida papildus 30 min, jo ko tad es esmu iedomājies – tā taču ir akūtā stunda, visi grib!?

Bet ieplānojot parastu vizīti, ar rēķināšanos, ka būs jāgaida rindā, man atcērt, ka viss pieraksts uz divām nedēļām ir pilns un uz manu mudinājumu, lai pieraksta vēlāk, saka, ka daktere neļauj pierakstu veidot tālāk par divām nedēļām, lai zvanu nākamnedēļ vai piesakos uz akūto stundu.

Katrā gadījumā, ļoti laba sistēma izstrādāta ārsta labuma gūšanai! Ja es vēlos izmantot savu pacienta 1x gadā iespēju bez pacienta nodevas aiziet parunāt ar dakteri, tas nav iespējams, jo akūtā stundā būs vienmēr jāmaksā pacienta nodeva, jo tas taču ir steidzami!

Nerunājot jau to, ka reģistratūrā nepasaka (tajā pašā dienā pierakstoties) , ka daktere jau 2 nedēļas prombūtnē un atnākot priekšā aizvietotāja, kas ne stādoties priekšā, ne kā.. Sāk izjautāt par kaitēm!

Papildināts Janis_Berzins123456 05.07.2018

Labojums - ārsts Dace Taurīte-Tauriņa

I [email protected] 17.07.2018

Cien. Jāni Bērziņ!

Paldies par sniegto informāciju. Visi klientu iesniegumi un ierosinājumi tiek rūpīgi izskatīti un ņemti vērā, lai pilnveidotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.
Noteikti pārskatīsim un kontrolēsim doktorāta akūtās stundas organizāciju, kā arī atbildes uz telefona zvaniem. Lūgums turpmāk, nepieciešamības gadījumos, vērsties doktorātā bez iepriekšējas pieteikšanās pa tālruni.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,

MFD Doktorāts “Mēžčiems”