www.sudzibas.lv Mežciema pamatskola Mežciema pamatskolas vadība

Mežciema pamatskola - Mežciema pamatskolas vadība

Rīgas Mežciema pamatskolas vadība - sīdzas par skolniekiem, ka tie neklausa skolotājus. Bet patiesībā ir tā, ka skolotāji paši kliedz uz bērniem, nepamatoti un pat ienākot klassē!!! Un vēl, dienas sākumā skolotāji visi sēž skolotāju istabā un ar direktori, kopā!!! dzer stiprus alkoholoskos dzērienus! Pedagogi, kuri atbild par mūsu bērnu audzināšanu!!! Citā iestādē, cilveku nepielaistu pie darba!!! Bet ir vēl kāda problēma: sākumskolotāja Magadlena Balode, bojā visas klases, kas iet cauri viņu. Visas klases ir samaitātas, jo dēļ viņas personīgajām problēmām cieš bērni!!! Kuri tiek ikdienu saukāti par "idiotiem"!

VISIEM vecākiem! Ja mēs kopā celsimies pret to, kas tur notiek, mēs glābsim gan mūsējos gan nākošos bērnus no Mežciema pamatskolas administrācijas nolaidības, kura nekontrolē un nevēlas ko mainīt, lai uzlabotu situāciju!!!
VAI TO VAR CIEST!

š šņeps 20.06.2010

Pilnīgs stulbums! Tagad iešu devītajā klasē un mums arī pirmajā klasē skolotāja bija Magdalēna.Lai arī kā dažreiz nepatika, bet viņa nebļāva bez iemesla.Ja jau jums labāk patiktu, ka jūsu bērnam paijā galviņu par to, ka viņš kko saplēšu utt, tad vediet uz citu skolu! Beidziet izplatīt baumas kuras vispār neatbilst patiesībai! Un nekādas dzeršanas gan nav, domā ar galvu, tas kurš šito uzrakstija! Vienīgais kad skolotāji izdzer pa šampanieša glāzei ir kādos svētkos! Un Zigrīda Meiliņa ir super skolotāja, tikai viņai ir tas-kā tu pret mani, tā es pret tevi.izturies ar cieņu un viss būs ok!Konstantīns jau sen vairs nestrādā. Jūs, vecāki, nemaz nezinat kas notiek stundās, jo kaut vai mēs jau esam devītie, tā pat klasē notiek kkas tāds, kad varētu pat policiju izsaukt.
Kko stulbāku nebiju dzirdējusi!

E Emma 20.06.2010

Pilnīgi pievienojos pēdējam komentāram. Pat ja "šņeps" ir meitene un ir no bijušās 8.B klases, tad cepuri nost par tādiem vārdiem! Citā skolā par jūsu klases izdarībām puse būtu izslēgti vai kolonijā. Skola ir forša, pārsvarā skolotaji arī superīgi. Vajag pašiem būt kā cilvēkiem. Jā, protams, ka 1.-4.klasēs viss ir daudz rožaināk, bet tur audzinātājas kā mammas ņemas ar visvisādiem tipiņiem, lai viņus kaut cik ieliktu rāmjos un piedabūtu pie izpratnes - kas ir skola. Paši vainīgi, ka 5.klasē klūst par plānprātiņiem.

. ... 20.06.2010

Esmu mācījusies šinī skolā no 1.klases. līdz 9.klasei
Absolvēju gadu atpakaļ.
Un par šiem gadiem nekad nav patikusi nedz Magdalēna Balode.., nedz Vita Šuplinska, nedz Zigrīda Meiliņa, un nerunājot par Inesi Barču.!
Atceros, kad mums viņa( Magdalēna Balode) pasniedza matemātiku.. ( k-kur no 1.- 4 kl. )
Bērnu spēja novest līdz asarām, cik gan mēs bijām mazi, protams, nekā nesapratām, atceros kā tagad viņas teicinu- ''divas rūtiņas''
Un tad bāza savus pirkstus gandriz acīs.
Par alkoholu nekad nēesmu redzējusi.. Īpaši Konstantīnu, bet dzirdējusi gan-, kad skolā runāja.
Varu pateikt, ka skola visumā nav slikti..
Ir attiecīgi skolotāji, kas bērnus diemžēl mazotnē tā izturās un pēctam nebrīnamies, ka viņi tādi paliek pret saviem vienaudžiem, jo atcerēsimies, ka bērns lielāko daļu pavada skolā.

S saab 07.12.2010

Smieklīgi... Šo skolu pabeidzu ļoti, ļoti sen, bet, kas attiecās uz Magdalēnu Balodi, tad nekas nav mainījies.. Man viņa pasniedza Latviešu valodu un cik atceros, tad man no viņas bija reāli bail..

I IevaGavrilko 19.01.2011

Tātad - visi heiteri šai skolai!
Skolotāji no rīta neko tādu nedara!
Es pati mācos šajā skolā.
NEVIENA SKOLOTĀJA NO RĪTA TUR NEDZER NEKO VAIRĀK PA KAFIJU!!!
Tas, ka jums šādas muļķības sastāstījis, ir galīgs stulbenis!
Par bļaušanu - skolotājas NEKAD bez iemesla nebļauj virsū!
Ja jūsu bērns tā saka un jūs noticat, tad neticiet!
Viņš pats nav nekāds eņģelītis un, kā saka, viena pagale nedeg!
Jūsu bērns slēpj, ko pats ir izdarījis un kāpēc bļauj virsū, nesaka.
Par Magdalēnu Balodi - viņa ir ļoti labs pedagogs un viņai nepatīk, ka viņu neklausa.
Jebkuram nepatīk, ka bērni neklausa viņus.
Nevajag nomelnot šo skolu, ja ir iznācis konflikts ar kādu no darbiniekiem!

M mācījos. 06.03.2011

piekrītu par M.Balodi, pati, maza esot, pat izraudājos pie viņas stundās, un viņa pat audzinātāja nebija!
Meiliņa gan man patika. Šuplinska, nu, Vitiņāā, smieklīga vienkārši.

N Nezināms 16.04.2011

Meli galīgi Magdalēna ir ļoti forša skolotājā

N Nezināms 16.04.2011

Meli, jūs vecāki neko nesaprotat, Magdalēna ir ļoti fotša skolotāja

N Nezināms 16.04.2011

Jūs vecāki galīgi idiņi vai kā?
neko debīlāku neesmu dzirdējusi!

M Meļi 14.12.2011

akdievs normalaaaaa skolotāja es pati mācos šajā skolā

M mja 14.12.2011

pec komentariem spriezhot, tai jabut paligskolai gruti audzinamiem berniem.

T Tikmeristana 14.02.2012

Piekrītu Emmai - no turienes pusei skolēnu būtu izslēgti no citām skolām un otra puse būtu kolonijās.
Arī Mja ir taisnība.

Pats mācījos - Zigrīda Mēliņa uzzīmē tabulas un sēž, lasa žurnālus. Laikam tagad dators klase ir parādījies. Manā laikā bija prakse - samesties visiem vecākiem klases televizoram, kurš tika ieslēgts pāris reizes parādīt filmas [ar dzimumaudzināšanu, pēc kā televizors tiek nodots skolotāju privātajā lietošanā.

Par Inesi Barču - vēl nestabilāku cilvēku ir grūti atrast. Viņai darbs ir apnicis, viņai patīk izkomandēt vecākus bērnus, gar kuriem nav nekādas daļas.

Par slaveno Magdalēnu Balodi - tā ir patiesība, viņa brēc nepārtraukti uz visiem bērniem. Lai vecāki aiziet uz tre[ju telpu kad Balode māca, no pirmā stāva visu skaidri var dzirdēt. Pārsteidzošā kārtā bērni, kuri izgāja šo pārbaudījumu, ir vai nu rūdīti un gatavi dzīvei, vai baidās no visas apkārtnes un izmaiņām atlikušo mūžu.

Interesanti arī tas, ka tai skolai likumi tikpat kā nestrādā un bērni tiek izlaisti, kamēr normālajās skolās, piemēram, RJV, bērni neārdās un ir daudz pieklājīgāki un cienījami sabiedrības locekļi.

Atzīstu, ka nebiju tas paklausīgākais cilvēks savulaik, taču es pie viņiem biju atnācis kā klusākais bērns, prievītē un baltā kreklā līdz pat sestai klasei un aizgāju, kā Balodei patīk teikt - kā no meža iznācis. Kultūras un uzvedības normas nebija zināmas, matemātika palika tai pašā sestajā klasē un reāli visu klasi aiz ausīm izvilka eksāmenos.

Man ir žēl apzināties, ka vel vairāk mūsu latvju bērni tiek laisti caur šim moku kambarim. Tur bērni ilgi nebūs gatavi dzīvei, būs izlaisti un atpaliks no visiem pārējiem bērniem. Pārbaudīts uz savas ādas un paziņu loks no 5., 6., 7., 8., un 9., gada absolventiem pierāda šo faktu.

Sūtat bērnu uz RJV vai Purvciema skolām vai gāžat Tikmeri no iesildītā troņa. Tiem bērniem vajag palīdzību un autoritāti, nevis tādu anarhiju kura tur valda jau kopš laika gala. Nelaižat savu bērnu postā.

T Tikmeristana 14.02.2012

Arī Mja ir taisnība.

V vasara 24.08.2012

Man ir pāris jautājumu, kurus ļoti vēlētos uzzināt:
Kur paliek aparatūra( TV, DVD, Mūzikas atskaņotājs) ko mēs 1. klašu audzēkņu vecāki pērkam savai klasei. Te nav runa tikai par vienu klasi, iet runa par dažādiem gadiem ????
Kāpēc citās skolās grāmatas izsniedz bibliotēkās, bet mūsu skolā tās ir jāpērk ????
Ko nozīmē skolas fonds un cik tas ir likumīgi no vecākiem prasīt maksāt, kaut arī tas ir tikai 1 LS .????
Ja runājam par skolotāju attieksmi, tad dažiem skolotājiem tiešām jāpiedomā ko runā un ar kādiem vārdiem tiek apsaukti mūsu bērni, tai skaitā arī skolas direktore .

P.S .Ļoti ceru, ka šogad būs izmaiņas un uz saviem jautājumiem saņemšu atbildes, pretējā gadījumā ir vairāki vecāki, kas man piekrīt un neatteiksies šos jautājumus noformulēt kā : „iesniegums”, „sūdzība” Izglītības ministrijai, izvērtēšanai

I inka2 29.08.2012

"apsaukti mūsu bērni, tai skaitā arī skolas direktore ."
Paklau, vasara, tu esi pārkarsusi? Ar šādu valodu tu nenoformulēsi sūdzību pat Izglītības ministrijai. Un savus jautājumus par aparatūru jāuzdod klases vai skolas vecāku sapulcē, nevis sūdzību portālā.

M Maigonis Retais 16.06.2020

Ko var sagaidīt no skolas, kuru vada tik pretīgi neprofesionāla direktore, bez morālās stājas un jebkādas izpratnes par kārtību skolā.