www.sudzibas.lv Meža Salas bezkaunīga rīcība

Meža Salas - bezkaunīga rīcība

Vieta ļoti skaista, bet saimniece ir alkatīga bezkauņa!
Nepietiek ar to, ka, lai paskatītos šo viesu namu ir jāsamaksā nauda (1Ls no cilvēka)... notiek arī lietas trakākas: šajā vietā bijām kāzās kā viesi. Diemžēl laiks mūs nežēloja un lija kā pa Jāņiem... nakšņojām nevis centrālajā namiņā, bet gan atsevišķā mājiņā, kas atrodas aptuveni 100m no galvenās ēkas. Protams, ka mēs saģērbušies svinīgi un arī kurpes kājās labu labās, tad nu izdomājām, ka piebrauksim pie mājiņas ar mašīnu, jo mantas smagas, lietus līst, apgaismojuma uz mājiņām NAV un grants ceļš ar lielām peļķēm. Pie mājiņas piebraucot secinam, ka viena mašīna jau priekšā, jo esam izguldīti pa 6 cilvēkiem vienā, tad nu nekas cits neatlika kā nolikt mašīnu zālienā. Labi izgulējušies no rīta ejam, lai dotos brokastīs, kad liels, nepatīkams pārstreigums... priekšējā logā ielīmēta kvīts par 15Ls par zāliena izbraukāšanu! Nedomājiet, ka tā būtu policijas kvīts... to ielīmējusi viesu nama saimniece, kurai nepietiek nekaunības iekasēt naudu par viesu nama apskati, tad vēl paredzējusi veidu kā piepelnīties, kaut gan pašai vai darbiniekiem stāvēja visu dienu Audi zālienā!
Kad centāmies paskaidrot kāpēc esam šādi rīkojušies, tad nācās noklausīties monologu kā skolā un tad sekoja, kas tāds, kas būtu pieļaujams tikai Tvaika ielā... viņa izgrūda mani ārā no sava kabineta ielaižot nagus manā ādā kā traka kaķene un pēc tam aizslēdzot durvis. Nosakot, ka pieliks šo summu jaunajam pārim klāt pie rēķina!!!
Pirms dodaties uz šo vietu padomājiet vai tiešām nav cita tik pat skaista vieta, bet ar daudz laipnāku attieksmi gan pret jaunajiem, gan viņu viesiem.

R

M mazinais 17.08.2009

jāa...es pirms pāris gadiem arī rīkoju pasākumu pie viņiem! sākumā bija rožaini, pēc tam pilnīgi neloģiski cipari un prasības!

Z zaniite 17.08.2009

Es tur biju kaa viesis shovasar, mums arii tas pats variants ar kviitiim, un no riita veel kaut ko spreegaaja, ka mees vispaar taadi un shitaadi, beigaas pateicaam, ka sodu nemaksaasim un kviitis, kuras nebija regjistreetas, iesniegsim VID. Lai alkatiigajiem arii tiek!!!

E Eseseseseseseseses 24.08.2009

piekriitu zaniitei - kaadas kaut kaadai nekulturaalai vecenei ir tiesiibas kaut kaadas kviitinas izrakstiit un kaapeec jums vai jaunajam paarim jebkas lieks buutu jaaapmaksaa? li tak spreegaa taa kaza, samaksaajiet to, par ko esiet ieprieks vienojusies un lai vinja iet ieskrieties...

E Endija 30.08.2009

Tak uzrīdiet tai vecenei visas inspekcijas, lai šo paņem pie dziesmas!

A Aiga 17.11.2009

es mekleeju sviniibu vietu kaazaam, biju jau gandriiz izleemusi par labu mezha salaam, bet tagad jaasaak domaat vai vajag Necieshu taadus cilveekus..

и Инара 29.03.2011

Надо уметь себя вести, и к вам тогда будут относиться по человечески!!! Замечательное место, добродушная, отзывчивая, порядочная хозяйка! Мы с мужем там постоянно отдыхаем, и ни каких притензий нет.

V Viesis 26.11.2011

Tā nu noteikti nav taisnība. Esmu tur apmeties daudzas reizes un ar attieksmi tur ir viss kārtībā. Skaistākā vieta, ko es jebkad esmu redzējis! Un ikvienam ir zināms, ka zālienā nedrīkst novietot mašīnu!!!
Kā arī neticu tam, ka vadītāja ir rupja, pret pieklājīgiem viesiem.