www.sudzibas.lv Meža Salas Attieksme pret klientiem

AtrisinātaMeža Salas - Attieksme pret klientiem

❗️Atsauksme❗️
Meža Salas Limbažu novadā!
Nepatīkama pieredze un šoks par saimnieku attieksmi!
Centīšos gari neizplūst stāstījuma…
tātad - nolēmām svinēt svarīgus svētkus meža salās, mazā pirtiņā. Pie pirtiņas rezervācijas noskaidrojam ka pirts mums izmaksās 150eur (pirtiņa tiešām maziņa, paredzēta +-15cilvēkiem un ļoti ļoti veca, domāju ka Cena ir tīri pieņemama) un plus vel papildus mājiņa ar 6 guļvietām-50 eur!

Piebildīšu ka gultas veļas ņēmām paši līdzi, tās noteiktajā summā neietilpa un to arī saprotu👍

aizbraucot uz vietas, par mājiņu saimnieks nu jau prasa 60eur. Pasaku ka pirms nedēļas teica ka 50eur un palūdzu vai nevar sarunāt atlaidīti! Labi, saimnieks paprasa par mājiņu 50!

Vakarā, kad ballītē visaktīvākais laiks, nedaudz pēc plkst 23: 00, konstatējam ka pirtī un nakšņošanas mājiņā ❗️ir pazudis ūdens. ❗️tātad - nevaram nomazgāties pēc pirts, nevaram nolaist ūdeni tualetēs, nevaram nomazgāt traukus un pat nevaram padzerties! Esam ap 17 cilvēku kompānija! Nakšņot palikām ap 12cilvēkiem. Labi, nolemju ka tik vēlu naktī saimniekus netraucēšu, celšos agrāk no rīta lai mēģinātu atrisināt situāciju. Nav jau tik traki lai neiztiktu līdz rītam..
Protams, viss kas dzerams tiek izdzerts pusstundas laikā.. Par pieaugušiem tik ļoti neuztraucos, bet nu labi ka bērni guļ jau - no rīta gan jau ātri atrisināsim situāciju un bērniem viss būs ok!
Tā mums jautri paiet nakts - smeļam ūdeni no Dīķi un ar spaini nesam uz tualetēm. 😞 (komplekss atrodas tālu no pilsētas, dziļā mežā)
no rīta pamostos 6: 00 lai sazinātos ar saimnieku! Tas neizdodas. Saimnieks atbild 7: 30 ka ir ūdensvada avārija. Prasu kā atrisināt situāciju, pasaka ka visam kompleksam nav ūdens un ātri noliek klausuli!
Protams skrienam uz tuvāko veikalu (ap 12km) pēc ūdens, lai varam tik daudz kā padzerties, muti un traukus nomazgāt.. Turpinām nest spaiņos ūdeni no dīķa priekš tualetēm!
Vēlāk, kad jau bijām mājās, gan izrādījās ka netālu ir bijusi aka, bet uzskatu ka saimniekam vajadzēja uzņemties kaut kādu atbildību par uzņemtajiem viesiem un piedāvāt mums vismaz akas ūdeni kā alternatīvu kamēr tiek remontētas ūdensvads😞
ūdeni atjaunoja ap 9: 00! Protams labi ka tā, bet pasākums tāpat ir sabojāts. Tālāko saziņu varat izlasīt sarakstēs. (kurās arī cenšas sagrozīt informāciju) saimnieks uzskata ka viss ir kārtībā, un pat nedomā atvainoties! Skumji!
Katrā ziņā, nenovēlu nevienam izbaudīt ballīti bez ūdens🫣😅

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kristīne 19.10.2022

Pēc dažām dienām saimnieks izmaksāja kompensāciju. Viss kārtībā

K