www.sudzibas.lv Meybelline acu tuša Colossal

Meybelline - acu tuša Colossal

Esmu riktīgi saniknota par acu tušas Colossal bezkaunīgo kvalitāti. Jau vairākus gadus šo tušu esmu iegādājusies ebay, pirkusi ārzemēs. Tas ir tik bezkaunīgi Drogās u.c. tirgot tādu dranķi, nedaudz noškāudies un melns šķidrums momentā izplūst pa vaigem. Vai šo tušu pilda Dagistānā? Varu jums atdot par velti šo netušu bet naudas izkrāpto dranķi. Niknā inga.

I

I irena 18.06.2010

Ir līdzīga satura sūdzība par to slikto tušu un arī komentārs. Ir vērts izlasīt daudzās šodienas sūdzības. Varbūt kaut kas sakustās?

E elzina 18.06.2010

У меня тоже проблема с этой тушью.И что делать дальше?Поверила рекламе.

S Sahara 25.06.2010

''bezkaunīgo kvalitāti'' :D

S Sniedziņš 02.07.2010

Es pirku Nivea tušu, ar 2 uzgaļiem.. nopirku, bet izkaltusi .. Drogās jau 2 x kad ar tušu viļos.Mēs esam kā 3. valsts, kam sūta to nekvalitatīvo preci

A aaa 27.08.2010

ACU TUŠA :D:D:D nav gaidnea skropstu tuša ?

I inara 17.01.2011

ja diemzel latvija tirgo stipri zemakas kvalitates kosmetiku riebjas skatities, par tadu pasu naudinu saperku kosmetiku arzemes .

I iveta 26.01.2011

es ari nopirku tushu Meybelline volum exspress!!!meesls peedejais!!!kautkaa izmociju kamer tuksa palika, daudz jau mocit nevajadzeja jo vinja jau bija puse izkaltusi, sausmigi asaroja acis no vinjas!Man draugs atsutija no UK tiesi taadu pasu tushu, starpiba tikai, ka vinja bija smukaa vakuuma iepakojuma, un nekadu probleemu, ne acis asaro un diezgan ilgi iet!Zinu ka lv ir iestades kas arzemju parfimerijas originaalos iepakojumus pleesh valjaa lai uzlimetu latviskos tulkojumus, un vel tur kautko, jo ne vissos veikalos pasi pardeveji lime lv tulkojumu.nu un tiko iepakojums ir valjaa tad nezkaads vinjs uz to veikalu aiziet!jo vissiem ir zinaams, ka neatverts iepakojums var 10gadus nostaavet, bet pietiek vinjam mazliet lieka gaissa taa cav!!!