MetaCom SIA - Krāpšana

Situācija ir tāda, ka ūdens skaitītāji tika uzstādīti 2016. gada 9. martā, bet tika uzlikti bez plombām. 2017. gadā es nopirku dzīvokli. Pirms nedēļas Rīgas namu pārvaldnieks veica pārbaudi un konstatēja, ka viens no rādītājiem griežās otrādi. Rezultātā man ir jāuzliek plombas un jakoriģē rādītāja griešanas virziens. Neesmu ar mieru maksāt par remontizdevumiem, jo nepareizi uzlika skaitītājus uzņēmums METACOM SIA. Uzņēmuma METACOM SIA pārstāvis atteicās labot defektus, piedāvājot man griezties policijā un nometa klausuli. Uzskatu, ka dotā situācija ir nepieņemama, jo pakalpojuma sniedzējs neatbild par darbības kvalitāti. Šo vēstuli sūtīju uz patērtētāju tiesībām un uzņēmuma METACOM SIA e-pastu, uz ko es dabūju sekojošu atbildi no uzņēmuma.
"Sveiki!
Es Jums 3šo reizi saku-rakstu, ka uzņēmumam Metacom ar šo aktu un to cilvēku kurš uzstādija šos skaitītājus nav nekāda sakara.( viņš nelikumīgi strādā ar uzņēmuma aktiem)
Bet Jums ir visas tiesības vērsties gan PTAC, gan policijā.

Ar cieņu, SIA Metacom "

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes