www.sudzibas.lv Meta veikals Slikts serviss, nesaprotama attieksme

Meta veikals - Slikts serviss, nesaprotama attieksme

Labdien! 22.07 pasūtīju preces, piegādes informācijā bija norādīts, ka prece atnāk 1-7 darba dienu laikā (izvēlējos piegādi uz veikalu) . Šodien ir 10.08, nekādas ziņas par preces statusu nav. Rakstīju vairākus e-pastus, atradu fb, arī uzrakstīju, nekur atbildes nav. Gribētos noskaidrot kur ir mana prece vai nauda? ! Mājas lapā tikai informācija, ka apmaksāts un viss. Ar sliktāku servisu neesmu sastapušies.

10.08.2019

Ti

Tu Turkey901 10.08.2019

Tās humpalas ir praktiski uz katra stūra Rīgā, gan tirdzniecības centros, gan Maximās, varējāt taču kādā brīvdienā aizbraukt, pielaikot un nopirkt uz vietas!

Ti Tinnka 10.08.2019

Nevareeju, man mazss beerninjss, man likaas taa eertaak. Pie tam man vajadzeeja to vienai reizei principaa, izbraucienam. Es gadus desmit neesmu tur iepirkusies un nozeeloju, ka tagad iepirkos

Džozefīne 12.08.2019

Metā vispār apģērbi ir drausmīgas kvalitātes, nesaprotu, kāpēc daudzi tur iepērkas. Un cenas arī nav no pašām lētākajām.