www.sudzibas.lv Meta veikals Slikts serviss

Meta veikals - Slikts serviss

Nopirku veikalā meta ziemas mēteli. Nēsāju mēteli divus mēnešus, un pat tad ne katru dienu, līdz man saplīsa odere, rāvējslēdzējs un kabata. Aiznesu atpakaļ uz veikalu kur man teica ka naudu viņi vispār neatgriež bet sūtīs uz rīgu un skatīsies vai samainis pret citu vai paši salabos. Gaidīju tieši divas nedēļas un man atnāca ierakstīta vēstule ka mētelis tiks salabots. Jāgaida vēl 15 dienas. Mētelis atnāca aptuveni pēc tām 15 dienām un kad saņēmu uzreiz ieraudzīju ka rāvējslēdzējs nav mainīts uz ko man atbildēja ka tāds ir tas remonts un viņi neparko vairs neatbild.
Nākamajā rītā protams tas pats salabotais rāvējslēdzējs saplīsa. Atpakaļ iet es vairs nevaru jo čeku viņi atstāja sev pie mana oriģinālā iesnieguma un jaunu čeku man neuztaisīja. Saprastu ja es būtu nopirkusi t-kreklu un man tas saplīstu un es ietu mainīt un sūdzētos, bet tas ir ziemas mētelis kas nemaksāja 5,10,20 eiro. Cerēju ka vismaz sezonu izturēs, bet kad gāju mainīt vēl bija strīdīgs jautājums vai vispār kaut ko darīs jo mētelis taču ir jau 2 mēnešus velkāts. Noteikti nekād un neko vairs šajā veikalā neiegādāšos.

M Metalatvia 14.03.2018

Labdien, Asnāte!
Ļoti atvainojamies par šādu nepatīkamu situāciju. Mēs noteikti darīsim visu iespējamo, lai turpmāk šādas situācijas tiktu risinātas ātrāk un labāk. Būsim pateicīgi, ja turpmāk informēsiet par šādām strīdīgajām situācijām mūsu administrāciju - [slēpt]@metashop.lv vai [slēpt]@metashop.lv. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!