www.sudzibas.lv Meta veikals Slikts serviss

Meta veikals - Slikts serviss

Šodien biju iepirkties ar savu draudzeni apģērbu veikalā "Meta". Ieejot veikalā sasveicinājos ar pārdevēju ,no kuras atbildes sveicienu nesaņemu , jo viņa runāja pa telefonu ! Pabijām veikalā kādas 20-25 min, draudzene izvēlējās apģērbu un devāmies uz kasi ! Pateicu vēlreiz "Labdien" , uz ko atkal atbildi nesaņemu ,jo pārdevēja vēl aizvien runāja pa telefonu! Kad noskanēja preci , cenu nepateica cik ir jāmaksā . Tad preci ielika maisiņā un pastūma uz mūsu pusi , ne pasakot "uz redzēšanos" , pilnīgi neko! Ievēroju uz zīmītes , ka sievietes vārds ir Liene ! Ejot prom , pateicu skaļā balsī draudzenei , ka attieksme ir briesmīga , to gan pārdevēja dzirdēja un raidīja man skatienu , kā uz mēslu čupu! Tiešām šajā veikalā neiegriežos vairs ! :(

V votevote 28.09.2017

Nav minēts kurā tiesi veikalā

C CastorTroy 28.09.2017

Nu ko Jūs plijāties cilvēkam virsū ar savu "labdien"?
Citiem cilvēkiem tieši otrādi gribās ieiet veikalā un mierīgi pastaigāties,izvēlēties kaut-ko, nevis atbildēt uz mākslīgiem smaidiem un mākslīgo laipnību.
Es tieši otrādi, iešu uz šo veikalu kur pārdēvēji ļauj mierīgi pastaigāties 20-25 min garumā ( kaut gan šīm noteikti neticu, ka 25 min laikā neviens nepienāca). Jā, tikai pasakiet kurā tieši veikalā tas bija.lai zinu kur iet!