www.sudzibas.lv Meta veikals Slikts serviss

Meta veikals - Slikts serviss

Domāju, domāju un nekādi nesaprotu - tagad ir modē pieņemt darbā jebkuru no ielas, kurš nesaprot latviešu valodu?
Iegāju T/C Origo Metas veikalā, vēlējos konsultantam izjautāt par man interesējošām precēm, kurš no latviešu valodas nesaprot ne vārda. Es skaidrā, saprotamā latviešu valodā jautāju sev interesējošos jautājumus par preci, bet šī traļi vaļi es Tev atbildēšu kā gribēšu un krievu valodā un man vienalga vai Tu mani sapratīsi...
Pilnīgi pretīgi palika par tādu apkalpošanu, vairs nav vēlmes iepirkties šaj veikalā, kur nepazīst Latvijas nacionālo valodu !

D

B Baiba 19.08.2016

Krievu valodu iemacies.

C Chelsey 19.08.2016

Sūdzības autore ta varbūt krievu valodu saprot, bet vai pārdevēja saprot latviešu, tāds ir jautājums.

Tāds vienkāršs jautājums sūdzības autorei, vai jūs pati ietu strādāt šajā veikalā? Visticamāk, ka nē. Tad ko brīnīties, ka veikali spiesti ņemt darbā cilvēkus, kas vēlas strādāt, nevis tikai prasīt lielas algas.

M multis 24.10.2017

Šausmassss!

Оккупант 24.10.2017

meitenem ir aizliegts atbildēt uz jebkādu jautājumu. ar tādu kvalitātu par tādu cenu. meitene nāk uz tualete pa sekundam. tur jadoma lai paspēt aiziet atpakaļ no tuālete ne bēt par jūsu jautājumu. es ta dzirdēju.