www.sudzibas.lv Meta veikals Brāķēta prece

Meta veikals - Brāķēta prece

Veikalos tiek pārdoti vienreizējās lietošanas džinsi, kuros pēc pāris reižu uzģērbšanas izveidojas caurumi. Atnākot ar problēmu uz veikalu, attieksme bij vienkārši pretīga, prasīja, ka jāatnes viskautkas, lai tik nesūtītu preci uz ekspertīzi. Ekspertīzes slēdziens PROTAMS bij, ka pati vainīga pie cauruma izveidošanās. 100 pārbaudiet preci pirms iegādāties.

Kolta 09.09.2017

"Meta" manuprāt vispār ir zemās kvalitātes apģērbs un tie kopumā izskatās diezgan pabriesmigi. Mans viedoklis.

M multis 24.10.2017

HUMANA tavs viedoklis.

Dainis 09.09.2017

Neesmu speciālists, bet caurumi paši no sevis neveidojas.

P PurvaBrideejs 09.09.2017

Acīmredzot neesi, jo lētā gala džinsiem veidojas. Tiesa gan, varbūt ne pēc pāris reižu uzvilkšanas...

Dīvaini, jo vienīgais, ko Metā esmu pircis ir tieši džinsi Bullpro, kas maksāja 22 EUR (2016. g. pavasarī). Vēl neesmu nevienu caurumu atradis. Pamēģināšu pameklēt ar lupu, kad būs laiks.

Joprojām nav neviena cauruma, neskatoties uz aktīvu valkāšanu.