www.sudzibas.lv Meta veikals Slikta apkalposana

Meta - Slikta apkalposana

Biju iegājusi METĀ aprīļā beigās ar bērnu ratos, es pat nepaspēju ienākt, ta uzreiz metās pie manis, kliegdama nenāciet te ar bērnu, mums ir ļoti dārgas drēbes. Es protams aizgāju, bet tik un ta nesapratu kas par diskrimināciju. Otro reiz biju iegājusi 28.05.2013, bija tā pati pardēvēja, viņa sekoja man pa visu veikalu, ieraudzīja ka es paņēmu rokā pakaramo ar biksēm, uzreiz mētas pie manis, kliegdama tā nelieciet atpakaļ. Izrāva man to pakarāmo ar spēku. Tik tiešam nenormāla sieviete. Varbūt METAS priekšniekiem vajadētu parbaudīt Jēkabpils pardēvēju kompetenci?! Jums ir labi piedāvājumi,ko es labprāt nopirktu, bet dēl tās sievietes, man nav nekādas vēlmes ienākt veikalā.

G

Minesota 29.05.2013

Pareizi pārdevēja darīja, ka nelaida ar sīci veikalā. Varbūt tavam sīcim rokās bija trekns speķa pīrādziņš vai bija viss nosiekalojies.
Un ja tu būtu iegājusi uzlaikot apģērbu un sīkais sāktu bļaut, palicis aiz aizskariem? Tad rakstītu sūdzību, ka pārdevējas tik dārgā veikalā nevar pieskatīt tavu bērnu, kamēr tu vienkārsi pielaiko bikses!

P Pharos 29.05.2013

Es, savukārt, uzskatu, ka pārdevējai nebija tiesību to darīt, jo vairāk tāpēc, ka tā ir atklātā diskrimināciija. Ja bērns sāktu bojāt drēbes, tad varētu attiecīgi pieprasīt atlīdzību, bet ne jau (tiklīdz sieviete iegājusi veikalā) uzvesties kā tirgū. Tas ir mans viedoklis, protams.

S super 29.05.2013

Meta dargas drebes? Kura vieta? haha

P Penija 29.05.2013

Kaadas veel daargas dreebes??? Nu tiik letas dreebes kaa Meta jau nu nav vairs nekur! Nu varbut humapalas. Sieveiete ar beernu ir taads pats veikala apmekletajs kaa citi bez beerniem un pardeveejai nebija nekaadu tiesiibu neielast!!! Sieviete tak raksta, ka veeleetos ko nopirk, bet stulba paardeveeja aizdzen pirceeju!

donna b 29.05.2013

"kliegdama nenāciet te ar bērnu, mums ir ļoti dārgas drēbes." LOTI DARGAS DREBES! Nopietni, tas ir viens no vissmiekligajiem teikumiem, kuru kaut kad seit esmu lasijusi.

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon

A Anna Liepiņa 03.02.2014

Nu nez kāpēc ziemā tur ir virsjakas par 100ls un ārzemnieki brauc kā traki uz Metu, katru gadu.

L Lana11 12.07.2015

Nesen, , pabiju Jeeabpilii, , , Sanaaca buut uz laukuma, , skatos, , darba laiks liidz 18:00 tad nu man veel kaadas 15-20 min laika, lai pastaigaatu pa veikalu, , Paarkaapjot paari slieksnim, , paardeveeja rupjaa tonii saka, , ko mees gribam, veikals tuuliit sleegsies ciet, , , Tad nu man jautaajums-cik ir pulsktens..Vaards pa vaardam...Peedeejaiskko vinja pateica-ja pirksiet ejat, ja ne tad ejat aaraa..To visu klausiijaas mans mazais deels, , Un sieviete, kas tajaa briidii pameta veikalu arii izskatiijaas nesaprashanaa..Peec taadas pieejas pirceejiem, , veikalaa taalaak pat negaajaam...Ljoti nelaipna, rupja un tajaa veikaaa pat negribaas vairs iet..Truukst vaardu par attieksmi.Liels fuj.