www.sudzibas.lv Meta veikals Pārdevējas kompetence

Meta - Pārdevējas kompetence

Sveiki!

Vēlējos padalīties savā pieredzē, kura gan nebija īpaši pozitīva, par veikala "Meta", kas atrodas T/C origo veikala darbinieces kompetenci un nekaunību.

Notikums, gan bija pasen, bet tā ka nesen tikai atklāju šo portālu, tad rakstu tikai tagad..
Vasaras beigās man bija gaidāma tematiskā ballīte kopā ar draugiem un tā kā pašas skapī nebija atbilstoša tērpa un draudzeņu skapjos arī neko īsti piemērotu sev nevarēju atrast, tad nolēmu uz šo vakaru iegādāties jaunu tērpu.
Tā nu vairākas stundas staigāju pa veikaliem, lai atrastu kaut ko piemērotu un biju izstaigājusi daudzus veikalus, kad nolēmu iegriezties T/C "Origo" veikalā "Meta", kas atrodas virs biļešu kasēm, blakus sporta preču veikalam.

Ieejot iekšā, apskatīju piedāvājumu un ieraudzīju sev tīkamu kleitiņu, tādu sarkanbaltsvītrainu, kas pēc modeļa ļoti labi atbilda man vajadzīgajam tēlam. Paņēmu rokās šo kleitiņu lai apskatītu tuvāk, bet pēkšņi, pārdevēja, kas atradās dažus soļus no manis, šo kleitiņu man brutāli izrāva no rokām un turpat, no blakus esošā stenda, paķēra kādu maisveidīgu lupatu un iegrūda man rokās ar tekstu - "Šī Jums izskatīsies daudz labāk un tagad ir modē! Pirksiet šito! ". Nedaudz apstulbu, bet tā kā šis apģērbs/lupata man galīgi nederēja atļāvos nolikt lupatu atpakaļ vietā un paņemt no pārdevējas rokām savu izvēlēto kleitiņu un piebilsts, ka es zināšu tomēr labāk, kas man ir vajadzīgs un, ja man vajadzēs viņas palīdzību pasaukšu. Tajā brīdī es laikam aizskāru viņas ego un viņa man ļoti rupjā tonī atcirta - " Neiedomājies mani mācīt kas kuram labāk izskatīsies mugurā, ja?! Es zinu labāk! "
Lieki laikam piebilst, kad es noliku savu izvēlēto kleitiņu vietā, pateicu viņai, ka ar šādu attieksmi viņa tālu tiks... nu vismaz klientu aizbiedēšanas jomā un devos projām.

Taču visinteresantākais man likās tas, ka viņa nezināja kāda ir mana motivācija iegādāties tieši šo kleitiņu, bet atļāvās mācīt mani kas un kā man labāk izskatīsies mugurā un kas man ir jāpērk! Vēl interesanti bija tas, ka tāda kleitiņa kā es izvēlējos, tur bija pēdējā, bet ar tādām lupatām, kā viņa iegrūda man rokās, bija pilni plaukti un neizskatījās, ka kāds viņas pirktu.

Viennozīmīgi tā bija pēdējā reize, kad es dodos uz veikalu "Meta" lai iegādātos sev apģērbu, kaut vai tikai vienam nenozīmīgam vakaram!

P.S. Tā kā tas bija sen, nu jau vairs pārdevējas vārdu diemžēl neatceros. nav jau arī garantija, kad viņa vēl tur strādā.

P.P.S. Vēlāk un citā veikalā tomēr atradu sev piemērotu un ļoti skaistu apģērbu un arī apkalpošana bija daudz jaukāka un neuzbāzīga.

F fluffy 19.07.2011

Es arī ar draudzeni jūlija sākumā biju iegriezusies šajā pašā Metā un kā par brīnumu, viņa paņēma tieši sarkan-balti svītrotu kleitiņu :D tas humoram.. bet kad mēs nonācām līdz ģērbtuvēm, man uz rokas bija mana sen, sen atpakaļ pirktā žaketīte no New Yorker (uzmetu aci - Metā nu nekā tamlīdzīga pārdošanā nebija) un pārdevēja sāk dusmīgā balsī skandināt "Cik jums mantas?". Es saku "Viena!" un rādu un draudzenes izvēlēto kleitiņu, jo cits nekas acīs nebija iekritis. Šī turpina "Nē, es gribu zināt, cik ir JUMS!" un rauj no rokām ārā manu jaciņu! Kas par nekaunību! Es saku, ka tā ir manējā, nevis kaut kas no viņu piedāvājuma. Domājat viņa atvainojās? Protams, ka ne! Pateica "Ā, nu tāpat visas ģērbtuves ir aizņemtas!" Es jau varu arī pavārīties savā sulā, kaut arī šis tiešām bija neglīti, bet draudzene tāda šerpāka - iemeta viņai rokās to kleitu, paziņoja, ka ar šādu apiešanos pret klientiem viņa tālu netiks un aizgājām. Vairs tur neesmu rādījusies un arī neprasās

P pele 18.08.2011

es reiz iegāju Plazas Meta...tur pārdevēja nebij jaukāka...toties es vārdu atceros - Marina.
pārdevējai bij ļoti nejauks tonis...

Plazas Metu noteikti neapmeklēšu...bet citas gan jau kādreiz ieskriesu...tur tomēr šad tad šo to var atrast:)

I Ilona 16.11.2011

Neticu absolūti. Meitenes uzreiz skrien klāt, tas jā.

J jana454 09.02.2012

Meitenēm liek vadītāja skriet kļāt..Un ja viņa ienāk zālē, , viņa lai paņirgātos var paprasīt vai tu pajautāji ja pateiksi jā, , viņa saka neticu un liek vēlreiz pajautāt...Tā ka nezinu ko domā īpašnieki, , neviens vairs negrib iet, ne strādāt šajā veikalā..

G glorija-anna 08.12.2012

Origo '' Metā '', gan ir ļoti laipnas un atsaucīgas pārdevējas :)

G glorija-anna 08.12.2012

Kad es tur biju ...

A Anna Liepiņa 03.02.2014

Tur ja pat veikalā ir 2 vai 3 klienti liek tiem uzbāsties.. Bet par vadītāju ta stoč, ņirgāties viņai par darbiniekiem patīk.

L ligastala 12.02.2014

Shodien biju veikala "Meta" T/c Alfa un pardevejas kas tur shodien stradaja bija vnk briesmigas staaveja Abbas veikala viduu un pa visu veikalu reeca un krievu valodaa aprunaaja un apsmeeja pirceejus.Tadas pardeveejas vajag atlaist.Es labpraat sazinaatos ar veikala vadibu un izteiktu savu viedokli par shaja dienaa piedzivoto ...

T tjiana 21.03.2014

НАЧНЕМ С ТОГО!
НЕ ПОНРАВИЛОСЬ ОБСЛУЖИВАНИЕ САМИХ ДЕВУШЕК, ХОДЯТ В ЗАД ВПЕРЕД ПОД ВИДОМ ЧТО ОЧЕНЬ ЗАНЯТЫ, САМИ РЕДКО КОГДА ПОДОЙДУТ ПРЕДЛОЖАТ ПОМОЩЬ, ОЧЕНЬ НЕКОМПЕТЕНТНЫЕ ...
Не ЗНАЮТ САМИ ЧТО ЗА ТОВАР У НИХ, САМИ НЕ ЗНАЮТ ЧТО ПРОДАЮТ, СПРАШИВАЕШЬ ПРО КОНКРЕТНЫЕ РАЗМЕР КОНКРЕТНОЙ МОДЕЛИ, НЕ ПОСМОТРЕВ ДАЖЕ ГОВОРЯТ УВЕРЕННО ЧТО НЕТУ, ПОКАЗЫВАЯ ТЕМ ЧТО ОНИ ДАЖЕ НЕ ЖЕЛАЮТ ПОМОЧЬ КЛИЕНТУ, САМА Я СЛУЧАЙНО НАШЛА АЖ ЦЕЛЫХ 2 ПОТОМ РАЗМЕРА НУЖНЫХ, ТАКОЕ У НАС ОТЛИЧНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ, ЧЕЛОВЕК МОЖЕТ РАЗ В МЕСЯЦ СМОГ ВЫБРАТЬСЯ В МАГАЗИН И ТО ПОЛУЧАЕТСЯ НЕУДАЧНО,
ВЫБИРАЯ СЕБЕ МОДЕЛЬ ПЛАТЬЯ ДЕВУШКА КОНСУЛЬТАНТ ПОТОМ САМА ЗАМЕТИЛА ЧТО НА ПЛАТЬЕ ЗАТЯЖКИ, КОНЕЧНО СРАЗУ УБРАЛА С СОРТИМЕНТА, ТАК КАК Я ЗАМЕТИЛА УЖЕ.
ПОТОМ МЕРЯ В ПРИМЕРОЧНОЙ ДЕВУШКА НАГЛО ОТКРЫЛА ШТОРЫ И СПРОСИЛА ПРО ПЛАТЬЕ, СДЕЛАВ ЗАМЕЧАНИЕ ЧТО НЕ ТАК ОДЕЛА, А Я КАК РАЗ СОБИРАЛАСЬ ПОПРАВИТЬ ЕГО, А ПОТОМ ПОСЛЕ ТОГО КАК СОБРАЛАСЬ КУПИТЬ ПЛАТЬЕ СКАЗАЛА ЧТО ВОТ ТЕ ПЛАТЬЯ НЕ ПОДОШЛИ ТА ДЕВУШКА КОТОРАЯ ПОЛЕЗЛА В ПРИМЕРОЧНУЮ ЯЗВИТЕЛЬНО ВЫСКАЗАЛА ПРИ МНЕ И ЕЩЕ СТОЯЩЕЙ ЕЕ РАБОТНИЦЕ, НУ ДА ЕСЛИ НЕ ПРАВИЛЬНО ЕГО ОДЕВАТЬ,
НУ ЧТО ЗА ЯЗВЫ.
ДЕЛАЮ ВЫВОД,
ЗА ТОВАРОМ ПЛОХО СЛЕДЯТ РАЗ ПРОДАЮТ ОДЕЖДУ С БРАКОМ УЖЕ, ОБСЛУЖИВАЮТ ПЛОХО, НЕ УМЕЮТ ИДТИ НА КОНТАКТ С КЛИЕНТОМ, НЕДОБРОЖЕЛАТЕЛЬНОСТЬ, СМОТРИТЕ КОГО ПРИНИМАЕТЕ НА РАБОТУ, ТАКИЕ ВСЕХ КЛИЕНТОВ РАЗГОНЯТ, МОЛОДНЯК... НЕ ПОЗОРЬТЕ ВЫ СВОЮ МАРКУ МАГАЗИНА !!ТАКИМ РАБОТНИЦАМ ТОКА ДОМА МАМЕ ПОМОГАТЬ ЖРАТЬ КОТЛЕТЫ ... :)

N not 06.08.2014

ужасная продавщица Ирина, в магазине к-ый в максиме на К.Ульманя, хамоватая, с грязными ногтями, неопрятная и неконтактная женщина.

C citrusins 29.12.2014

ES SODIEN 29.12.2014 ATNACU UZ VEIKALU "META'' TIRZNIECIBAS CENTRA ORIGO KAS ATRODAS 2.STAVA PIE LIFTRA, TUR SASKAROS AR TADU SITUACIJU, IEGAJU VEIKALA KOPA AR MEITINU, VINAI IR DIVI MENESI PROTAMS RATINOS, PANEMU SEV PATIKAMAKAS KLEITINAS UN DEVOS MERIT, IEDEVA MAN NUMMURI CIK MAN IR KLEITAS UN PARDEVEJA MAN SAKA, AR RATINIEM KABINE NEVAR ATSTAJIET ARPUSE, ES SAKU, BET MAN TUR IR MAZA MEITINA DIVU MENESU VECA, VINA ATBILD TAS NEKO NENOZIME, NOMETU TAS KLEITES VINAI UN DEVOS PIE VECAKAS KASIERES, IZSTASU VINAI SITUACIJU KA MANI NELAIZ PAMERIT KLEITAS, KO VINA MAN SAKA, ATSTAJIET TAD RATUS AR BERNU PIE KASES, ES VINAI SAKU TUR MAN MAZS BERNS, KO VINA PLECUS PARAUSTOT NEKO NEATBILD.GRIBETOS LAI TADUS VEIKALUS AIZMURE CIET.

K Katrīne Ivanova 13.08.2016

11.08.15 biju veikalā Meta t/c Dole, biju šoketa! visas stalazas uz kurām karajās drēbes ir biezā putekļu kārtā! Pārdējas arī diez ko laipnas nav!