www.sudzibas.lv Meta veikals Nekaunīga pārdevēja

Meta - Nekaunīga pārdevēja

Vakar staigājot pa veikaliem iegriezos Rīga plaza Metas veikalā.Vīrs paņēma kādus 7 apģērbu gabalus mērīt, ejot uz ģērbtuvēm pārdevēja izrāva no rokām un teica tik daudz nedrīkt, nosvieda uz krēsla un teica lai paņem 3 tagad un 4 pēc tam.Nu ok, mēs saskatījāmies ar vīru pasmaidījām, un viss ok.Kamēr vīrs ģērbās, nāca arā citi klienti no blakus kabīnēm, un likās dīvaini ka nosvieda uz krēsla gan drēbes gan nr ar apģērbu skaitu, nedeva pārdevējai rokās, kāds vēl kaut ko rupji atcirta.Vīrs nāca ārā rādīt drēbes , un pārdevēja nāca mums klāt un nekorekti sāka uzbāst savu viedokli, nu ok, mēs vnk izlikāmies ka nedzirdam.Kad vīrs izmērījās un izvēlējās ko pirkt, es biju paņēmusi 3 kleitas, aizgāju uzmērīt.kad iznācu ar pirmo parādīties vīram , tā pārdevēja sāka klaigāt,- ak kungs velc taču nost to kleitu-.Es biju uz pakaļas, vīrs arī bija šokā.Kleita izskatījās normāli, nekā īpaša.Biju tādā šokā, ar pārējām kleitām ārā nemaz nerādījos, jo godīgi sakot, man gribējās raudāt, un viss garīgais bija zem 0!!!Pa to laiku pārdevēja vīram uzbāzās, sakot kā viņš var teikt ka kleita izskatās normāli, ja krūtis ir iespiestas, utt...saka ka sievai jāizskatās skaisti nevis kā pagadās, vīŗs viņai saka ka es vienmēr izskatos skaisti, un viņa apklusa.Jutos pazemota.Tas ir briesmīgi.Iesaku Metas vadībai netaupīt uz darbinieku algām, un pieņemt darbā normālus un garīgi līdzsvarotus cilvēkus!!!!Mani kā klientu Jūs esat zaudējuši.