Meta - Krāpšana

Sveiki! Vai ir kādas atsauces no veikala Meta darbiniekiem? Man liekas,ka šajā veikalā pārāk bieži tiek meklēti jauni darbinieki? Vai varētu būt,ka darbiniekus pieņem uz pārbaudes laiku un pēc tam atrod iemeslu,lai atlaistu?

J jana454 09.02.2012

elle tur ne darbs, un viss tikai vadītājas dēļ..Nezinu ko domā īpašnieki, bet metas reputācija ir stipri sabojāta..Ja pārstrādāto pārstrādā lielāko ties pati savāc, , darba laikā dzer alhaholiskos dzērienus, , terorizā meitenes utt..

I ilze233 15.02.2013

tieši tā arī dara!! parbaudes laiks - 3 mēneši, tajā laikā alga dauz mazāka, pēc tam sola vairāk, bet reti kads to solīto sagaidīs. Vai nu atlaidīs, vai nu paši aizbēgs vadītājas dēļ. Nerunājot par to, ka algu maksā aploksnēs, no meitenēm pec regulāram inventarizācijām atņem naudu it kā par trūkstošām precēm, nē slīmības, ne atvaļinājumu neapmaksā normāli.

A Anna Liepiņa 03.02.2014

Tur ir elle, es niesaku nevienam iet. Vergu darbs!! Nekādā gadījumā neejat, pat izmisuma brīžos..