Merkurijs 1.9 - Nemaksā

Merkurijs 1.9 (agrāk ar citiem nosaukumiem zināms), ko vada Dz.Jauntirāne un M.Felšus, nemaksā darbiniekiem pilnas algas un aizejot prom no darba vispār neko neizmaksā.
Piedāvātie semināri arī nav augstumos un savus klientus vazā aiz deguna ļoti bieži.

I

A apkrāptā 09.07.2010

J ā šie krāpnieki vēl joprojām eksistē kur skatās Darba inspekcija, arī nodokļus par darbiniekiem nemaksā!Cilvēki neejiet uz šo krāpniecisko kantori !

N nezinams 26.07.2010

Es arī esu cietusi no tās kantoras.Jau gadu nestrādāju, bet nauda vēl nav izmaksata.

Z Z 29.07.2010

Arī labu laiku jau nestrādāju, bet naudiņu neesmu saņēmusi.
Jāsaka, ka šis darba devējs nepārtraukti maina firmai nosaukumus, dod uz maksātnespēju un turpina zaļi dzīvot- ne VID, ne darba inspekcija neko nav darījusi lietas labā.

A apkrāptā 13.08.2010

vajag grāmatvedei visu laiku zvanīt un prasīt savu naudu, ja neprasīsi viņi domā, kad nevajag!

Z Z 26.08.2010

Grāmatvede pēc papīriem skaitās uzņēmuma īpašniece, reāli- uzņēmuma reālā īpašnieka māte.
Vari zvanīt kam gribi- atbilde ir- pašlaik nav naudas!
Intriganti...

E es 10.02.2011

viņi nemaksā arī citiem uzņēmumiem, respektīvi novada seminārus ar nomātām telpām un aparatūru un paliek parādā telpu un aparatūras nomas maksājumus!

Inženieris 29.01.2015

Ja dzirdi vārdus Mārtiņš Felšuss un Dzintra Jauntirāne, zini, ka savu solīto samaksu nekad nesaņemsi.