I Ivo 17.10.2008

Daudziem meisteriem, kas straadaa shajaa obkektaa - klaajas loti plani! Retais sanem algas, jo MERKS ar savam prasibam nemaksa naudu firmam! Daram, daram, bet raksts ka nesakrit ta nesakrit! Jabut loti parliecinatam par savu darbu, pirms kerties pie lietas!

E edgars 20.10.2008

Jā ar Merku ir jautri.Mana brigāde arī strādāja Merka objektā-viesnīcā kalnciema ielā, uzreiz aiz kalnc-tilta aiz dinaza.Arī mēs palikām bez rubļiem, kaut gan mums ar kvalitāti vispār nebija nekādu sakaru.Uzmeta firmu kuru mēs apkalpojām un tad ķēdes reakcija.

E estoedgars 21.10.2008

MEKRS kā jau te bija teikts nemet. Merks pēc Līguma izdrāž. A ja vēl projektu vadītāji saiet ragos vispār ir kajuk. Ar MEKRU strādājot viss ir čotka ja tu stroga pēc līguma darbojies, t.i. nenorauj termiņus, staigā kaskās, nemēslo utt. (viss kā normāli būtu jābūt). UN ja tas viss ir izdarīts MERKS arī samaksā.
Un vispār kapēc tu esi tik pārliecināts ka to firmu uzmeta? Moš met Jūs?

MacBeton 25.10.2008

Kaa saprast to saakuma tekstu? Kaa tad tagad jaaceljtaas maajas? Nojumta saakot? Kaadas, bljed, metodes? Degjeneraati jop.

A andris 29.06.2009

Merks ir viena no retajām, ja ne vienīgā, firma, kas maksā laikā un pilna apmērā!!
Protams, ka kārtībai objektā jābūt, kā citādi.

I INFO 14.05.2010

Merks ir vieniga firma kas cakare firmas pilnaja nera neuzticaties ipasu PRARABIEM DMITRIJAM VINS UZ GALVU SLIMS VAR TEIKT MERKS MEKLE MULKUS VISS APKAUNOJOSAKA FIRMA KO ESMU SASTAPIS

L lucija 14.05.2010

Dmitrijas točna tevi piekāsīs, man pie viņa palika pēdējie 40 neizmaksātie lati un ar galiem kā saka...

I Igors 19.05.2010

Neko jaunu jau nepateici ! Ko gan var gribēt no firmeles kurā nav neviena strādnieka, vieni priekšnieķeļi un "pārgudri" juristiņi ! Neviens normāls, sevi cienošs uzņēmējs par Merku pat dzirdēt neko negrib. Šobrīd meklē muļķus arī Siguldā, lai par dempinga cenām celtu bērnu dārzu. UZMANATIES, UZMANATIES, UZMANATIES ! ! ! Garatēts bankrots un sabeigti nervi !
p.s. Līdzīgi darbojas arī citi lielie darboņi - skonto būve, re&re u.t.t.

J juris 26.01.2011

Jā! Zem Merka zīmola strādā daudz, dažādas firmas. It sevišķi SIA "Ksemiks", kas nodarbojas ar iekšējo apdari. Tur prarabs Andreijs arī pieņem celtniekus uz nepilnu darba dienu, lai mazāk maksātu nodokļus, bet Tu strādā pilnu ar uzviju dienu, bet kad jāmaksā sākas problēmas. Piekasīties var jebkur un vienalga pie kā, kad tik nevajadzētu maksāt. Strādniekus viņš maina kā cimdus. Nepatīk- ej prom. Pat minimālo nesamaksā. Uzmanieties no SIA "K simeks ". Negodīgi ļaudis tur atrodas!

D Dmitrijs 29.05.2011

"KSimeks" un to vaditajs Andrejs Pavlovs tiesham nemaksa un vispar ir slims cilveks. Nestradajiet uz vinu jo vinsh neizmaksas jums jusu naudinu.Loti biezi reduz vina sludinajumi ss.lv portala, nevies negrib stradat ar vinu. Esiet uzmanigi.mums vinsh neizmaksaja loti lielu summu, pateica ka vinsh ari nesanema no generala. bet pats nopirka mashinu par musu naudu, kraplis.