Merkoriepas.lv - Krāpšana

Pasūtīju interneta veikalā merkoriepas.lv riepas un apmaksāju priekšapmaksas rēķinu ( rēķins uz ABC latkont SIA, īpašnieks Reinis Ašmanis), ir pagājis mēnesis- riepu nav. Uz meiliem neviens neatbild, dažreiz izdodas sazvanīt, tad sola atmaksāt naudu un ir visādi neadekvāti stāsti (izklausās pēc narkomāna murgiem), kāpēc nauda nav atgriezta, ja zvanu atkal-neceļ, nosviež, vai izslēdz tālruni.

E

L labinieks3 06.03.2017

Sveiki.
Man arī ir problēma ar šo mājas lapu. Tikai man vel nav mēnesis, bet domāju ka drīz būs. Visu laiku tikai atrunas un nelaimes stāsti. Riepas jau ir klāt tikai vel ir bišķiņ jāpagaida u ntā dienu no dienas.
Šodien aizgāju uz VP. Tur normāli veči šansē aprunājos.

Principā visiem kam ir jau vairāk par 30 dienām jāsavācās kopā un jādodas uz VP.

Katrā ziņā nemaksājiet priekšatmaksu. Tikai pie saņemšanas.

A aliallaila 13.03.2017

Mēs arī diemžēl, uzķērāmies... solījumi un silma suņa murgi jāklausās. Ne riepu, ne naudu.
Kā Jums sokas ar naudas atgūšanu?

L labinieks3 16.03.2017

Pašlaik zvanos un klausos kartējos solijumus. Protams, ne naudas, ne riepas. Gaidu vel dažas dienas līdz 30 un tad pie paterētājiem un valsts policiju ierosināt lietu (Visi papīri nu jau ir savākti gaidu vel tikai dažas dienas). Domāju ka mums visiem vajadzēs apvienoties ar iesniegumiem VP.

A aliallaila 14.03.2017

Pasūtījām riepas 01.03. izvēlējāmies, iespēju, ka maksāsim naudu pie riepu saņemšanas, cienītais zvanīja jau 8-ņos no rīta, iestāstīja, ka būtu labi samaksāt rēķinu uzreiz, jo bieži vien gadās tā,ka riepas pasūta, bet pēc tam nenopērk. Tā arī izdarījām, jau pēc rēķina apmaksas, kungs lēnām sāka pazust, reti atbildēja. Pēc nedēļas pats pateica,ka riepu nebūs un atgriezīs naudu, bet te jau sākas pats interesantākais, jaunas pasakas, jauni stāsti, bet naudas kā nav,tā nav...Šodien 14.03. naudu ieskaitīja, bet tikai 75€ no 328€ samaksātajiem...un šobrīd ignorē vispār, sazvanīt nav iespējams.

L labinieks3 23.03.2017

Atrakstiet man [slēpt]@inbox.lv

A autovaditajs1 20.03.2017

Sveiki, es ari paliku bez naudas un bez riepam. Samaksaju avansu 01.03.2017. Velos sazinaties ar citiem pircejiem lai veikt kopejo iesniegumu policija un pateretaju biedriba.

L labinieks3 20.03.2017

Rakstiet man [slēpt]@inbox.lv

A Artūrs 27.03.2017

Kāds ir bijis riepu izniegšanas vietā Ūnijas 18?

L labinieks3 29.03.2017

Jā es biju izbraukājis visus tos servisu adreses un Ūnijas ielu arī.
Ūnijas ielā nekā nav. Sargam prasīju šis neko nezināja ka kautkas tāds notiek te.
Vienīgā adrese sakrīt ar mūkusalas 45. Tur džeki teica ka es nēsmu pirmais kas nāk kaut ko tādu prasa. Un pat zvanija savam šefam prasīja vai nav kādas izmaiņas un šiem nenotiek kādas riepu piegādes. Ne ko neviens nezināja. Tikai atcerās ka vienš dzekiņš ir nācis un prasija vai ir iespējams reklamēt šos kautkādā mājaslapā.

Liekas ka džekam ir vajadzīga nauda un šis visus čakarē. Pašlaik man ir zināms ka ir 2 iesniegumi VP. par krāpniecību.

Ja kāds domā iegādāties riepas merkoriepas.lv NOTEIKTI TO NEDARIET. Vismaz neskaitiet ne kapeiku.