LV RU

Mēness Boulings - Gļuko celiņi

Pret pašu boulinga centru pretenziju nav, ja neskaita, ka reizēm gļuko celiņi.. Bēda bija ar tajā atrodošos bāru.. Uz galvenās ieejas stāv nepārprotamas piktogrammas, kas norāda par iespēju apmaksāt savu izklaidi ar el.karšu starpniecību. (vēlāk gan tiku iepazīstināts ar piecīša izmēra kartiņu, kurā ar 12 izmēra burtiem rakstīts, ka tas neattiecas uz bāru). Vakara noslēgumā (tikai par celiņu rēķins bija pāri LVL35) vēlējos samaksāt bāra tēriņus (kuriem pieskaitīti 10% par apkalpošanu pie celiņa, kaut arī 75%-iem pasūtījuma pakaļ gājām paši) taču izrādījās, ka ar karti tas nav iespējams. Tuvākais bankomāts (Hansa) ir pie ieejas, bet tas nozīmē + ~LVL2 bankas komisijas. Piedāvāju samaksāt ar Eur - bārmenis piedāvāja kursu 0,55!!! tjipa es būtu vainīgs pie tā, ka viņiem nav karšu termināla...

Ja

Komentāri (10)

Je Jevgenijs 12.05.2007

Biju nokluvis tik pat stulba situacija, attieksme no personala un tie debilie skati bija tadi, it ka bezpajumtnieku bars atvilcies un ubago. Pilnai laimei piee ieejas bankas automats nedarbojas, jo taja nebija naudas nu un skaidras naudas nevienam pieteikama apjoma lidzi nav bijis, jo normalas boulinga zales ir iespeja norekinaties ar karti un ~50 LVL jau reti kurs maka nesa. Vardu sakot nacas atstat kilniekus un doties lidz bankas automatam pie Rimi Minska. Beigu beigas atgadata nauda ar smagiem putieniem un kaut kadiem izteicieniem sev zem deguna tika pienemta un kilnieki atbrivoti. Stipri apsaubu to, ka kadreiz vel es vai mani pazinas doto boulinga zali apmeklesim :-)

Ja Janis 19.05.2007

Ha hāā, tad sanāk, ka tur bomži strādā!!! :))) Es ar uz turieni neiešu!

Ma Max 16.03.2008

Tas tiesam, es tur ari biju. Celini tur strada ta 5min. Spele 5 gaidi kamer sataisa...

Ha harlequin 03.08.2008

esmu bijusi. viss ok, nekas negļukoja.

Ma Marija 03.01.2009

Vispār jau tie 10% par apkalpošanu ir vispār, nevis tāpēc, ka pie celiņa apkalpoja.

Si siikā 06.11.2010

Nezinu vai Latvijas teritorijā ir atrodams vēl kāds boulings, kā Mēness boulings...Nepatīkami pārsteidza:
1. Nezin kāpēc par apavu nomu vajag maksāt par katru stundu (pirmo reizi k-ko tādu redzu).
2. Bumbas!!!kas ar tām ticis darīts?!pa asfaltu ripinātas? nekoptas...nespīdīgas. Brgh, tāda sajūta, ka netīras...
3. Celiņi - izskatās, ka sen nav eļļoti...par bumbas iegriešanu nebija ne runas.
4. Apavi - varbūt vnk nepamanīju, ka tajos tika iepūsts dezinfekcijas līdzeklis (ceru, ka nepamanīju).

Tagad mani neviens nespēs pierunāt iet uz turieni...(puke)

Jūlija 17.01.2011

Man arī galīgi nepatika! Svinējām tur māsas dzimšanas dienu. Iepriekš pasūtījām celiņu no 13.00 līdz 15.00. Protams, atnācām mazliet agrāk, lai apskatīties bāra pedāvājumus un sagatavoties viesu sagaidīšanai. Spēli mums ieslēdza 12. 45! kad vēl neviena nebija! neskatoties uz to, ka pirms tam mēs skaidri pateicām, ka sāksim 13.OO. Rezultātā, kad otra spēle vēl bija nepbeigta, ceļiņš apstājās, monitori izslēdzās un bērni pat nepaspēja apskatīties, kuram bija vairāk punktu. Darbiniece pateica "neko nezinu", beigās maksājām 40 santīmus par papildu5 5 minūtēm, lai pabeigtu, jo bērni nemaz nebija priecīgi par tādu spēli. Kā jau bija minēts citā komentārā, celiņi gļuķo un bremzē dažas reizes tas vienkārši apsājās.

Bārs. Iepriekš telefona sarunā mums pateica, ka visi dzērieni un ēdieni kā pica, frī kartupeļi utt. viņiem ir, bet varam atnest savu torti (2 lati par sagriešanu) un dažādas končas, mandarīnus. Kad atnācām, informācija bija pilnīgi cita: nevar atnest NEKO savu, tikai tori. Labi, bet kāpēc nevarēja teikt to pašu uzreiz?
Tam visam klāt nāk bārmena "brīnišķīga" pasūtījumu peņemšana. Skaidri pateicām, ka gribam saldējuma kokteiļus ar sulu (kas maksāja 2 lati), bet mums tika atnesti tie paši kokteiļi at pevienotām ogām, kas maksāja 2.50 un bērniem likās skabas!

Ļoti šaubos, ka kāds no mums gribēs atnākt tur vēlreiz.

Ju Jurijs 20.03.2011

Ļoti labs boulings. Biju tur šodien. Labs serviss, jaunie apavi un bumbas. Cēnas barā apmierinoši. Jauki pavadijām laiku. Paldies īpašniekam.

Gu Guntis 20.03.2011

Jā, tagad tur viss izmainijas. Pirmdien skolēni un studenti var spēlet tikai par 2, 50 Ls/st. Un tajā cenā ir iekļauti apavi visai komandai celiņa. Tagad staigasim katru nedeļu. Forši !

Vl Vlad 04.12.2011

Самый лучший боулинг ! Сходите в ТОСС боулинг и почуствуйте разницу, в Тосе на клиента наплевать офицантки хамки, а бар дорогущий!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes