Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss

Atbraucām atpūsties, paspēlēt boulingu pirmo reizi!
Nekad neesam bijuši šitā uzņēmumā, nezinam ne kur ko pārvilkt, ne ko darit! Iedeva lapinu sarakstit vardus un izmērus! Visu sarakstījām atnesa mums apavus, un tālāk nekādas informācijas nebija, mēs stāvējām gaidījām lai samaksātu, un sievietē kas strādāja pateica ar uzbraucienu “ apavus pārvelkat liekat maisiņā un garderobē! Ne kur garderobe neko nepasaka! Es pajautāju vai nav tagad jāmaksā? Viņa par maksāšanu neko neatbildēja un atkal negatīvi pateica “apavus maisiņā un uz garderobi” un kad es viņai pateicu ka viņai vismaz klientiem ir jāuzsmaida tādā darbā viņa pat uz to negatīvi noreaģēja! Vairāk šitā boulinga nekad nebraukšu atpūsties ar saviem draugiem! Nekad neesmu bijusi, un nekad arī nebūšu! Tādiem cilvēkiem kā viņai nav piemērots strādāt tādā vietā kur cilvēki brauc atpūsties!

10.07.2019

V vercik1978 09.12.2019

Domāju, ka mums vakar trāpījās tā pati meitene (ar uzbraucieniem). Tiešām, ja tu neproti strādāt ar cilvēkiem - tad labāk izvēlies citu darba vietu. Vakars bija pilnīgi sabojāts. Diez vai izvēlēšos šo vietu turpmāk.

J Janis Augstmanis 09.06.2020

Был с друьзями из Германии-они были в шоке от хамства обслуживающего персонала- такое впечатление,что
работающим там девочкам дана индульгенция- они хамят, как подвыпившие подростки вечером на улице, НИКОГДА НИ НОГОЙ ТУДА!