Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss

Atbraucām atpūsties, paspēlēt boulingu pirmo reizi!
Nekad neesam bijuši šitā uzņēmumā, nezinam ne kur ko pārvilkt, ne ko darit! Iedeva lapinu sarakstit vardus un izmērus! Visu sarakstījām atnesa mums apavus, un tālāk nekādas informācijas nebija, mēs stāvējām gaidījām lai samaksātu, un sievietē kas strādāja pateica ar uzbraucienu “ apavus pārvelkat liekat maisiņā un garderobē! Ne kur garderobe neko nepasaka! Es pajautāju vai nav tagad jāmaksā? Viņa par maksāšanu neko neatbildēja un atkal negatīvi pateica “apavus maisiņā un uz garderobi” un kad es viņai pateicu ka viņai vismaz klientiem ir jāuzsmaida tādā darbā viņa pat uz to negatīvi noreaģēja! Vairāk šitā boulinga nekad nebraukšu atpūsties ar saviem draugiem! Nekad neesmu bijusi, un nekad arī nebūšu! Tādiem cilvēkiem kā viņai nav piemērots strādāt tādā vietā kur cilvēki brauc atpūsties!

10.07.2019

An

Tu Turkey901 11.07.2019

Nākamreiz pamēģiniet mājās atpūsties, nav ko nogurušam boulingā darīt!

ramona 11.07.2019

Ilgi domāji ko uzrakstīt?