www.sudzibas.lv Mēness Boulinga centrs Ļooooooti slikts serviss

Mēness Boulinga centrs - Ļooooooti slikts serviss

Šajā iestādē biju pirms 10 gadiem, nekas nav mainījies... Diemžēl, vakar tur bijām (30.10.2018) - vienīgais iemesls, kādēļ tur braucām bija tādēļ, ka darba dienas vakars un vēlējāmies tuvāk mājām. Smaga vilšanās... Pagājušā gadsimta iestāde, nekad tur nevediet savus viesus!
1. Viss nolaists un netīrs (šķiet remonts nav bijis, kopš šīs iestādes atvēršanas) ;
2. Boulinga celiņi gļuko (nepareizi izliek ķegļus, tie sagāžās, iestrēgsts utt. , nestrādā bērnu apmales) ;
3. Ekrāni veci, netīri, slikta redzamība, nestrādā sensors pie bumbas izmešanas, pašas bumbas vecas, netīras un nolietotas;
4. Ļoooti nelaipna administratore-kad sūdzējos, par to, ka nestrādā bērna celiņa "borti" un teicu, ka par šādu pakalojumu nemaksāšu - mums piedraudēja, ka esam salauzuši bortu un, lai priecājoties, ka nepiestādot 70.00 eur sodu. Administratorei pat neienāca prātā atvainoties par tehniskām ķibelēm, vai piedāvāt citu celiņu, bet bija "atstrādāti" teksti, ko mums atbildēt un ļoti naski varēja atrast sodu, par "celiņa salaušanu" (pie administratores visa lete ir nolīmēta ar sodiem, n-tajiem neskaidrajiem noteikumiem... Saprotu, ka šis boulings ir vietējā purčika dzertuve)
5. Bāra meitene - sajūta, ka esam viņu iztraucējuši, nelaipna (ieteikums meitenei, meklē citu darbu - jo tā ar klientiem strādāt nedrīkst!) bārā vecas dzērienu kartes, kartē dzērieni, kurus nepiedāvā.

Boulinga administācijai - maksājiet saviem darbiniekiem normālu atalgojumu, lai kaut nedaudz viņiem ir interese strādāt! Vai klapējiet šo iestādi ciet!
Neiesaku šo iestādi, ja nevēlaties, lai jums un jūsu viesiem ir sabojāts pasākums!

V VilnisBanga 01.11.2018

Pēdējo reizi, kad tur biju, tad saņēmu tādu komentāru garderobē no darbinieces, ka īsti nesapratu, kā reaģēt. :D pilnīgi lauki.