www.sudzibas.lv Mēness Boulinga centrs Bērniem "draudzīgs" boulings

Mēness Boulinga centrs - Bērniem "draudzīgs" boulings

Bijām iegājuši ar bērnu ratiņiem iekšā, jo mazais gulēja. Man pateica, ka rati jāatstāj sākumā un tas nozīmē, ka arī kopā ar ratiņiem jāatstāj mazais kurš aizmidzis. Kad jautāju, kur man atstāt bērnu, tikai nobrēca, ka ar ratiem tālāk nevar um viss. Publisks fuj uzņēmumam un apkalpošanai.

04.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (34)

L Lailailai 04.01.2020

Ir vietas, kas maziem bērniem un zīdaiņiem nav piemērotas. Un noteikumus katrs privātuzņēmējs diktē pats. Ir viesnīcas un restorāni visā pasaulē, kur ar bērniem apmesties nemaz nevar. Un? Tāda ir dzīve. Tavu zīdaini neviens nevēlas klausīties un netīrumus telpas pēc Tava zīdaiņa ratiem neviens negrasās tīrīt.

Evita Eva 04.01.2020

Būs tev bērni, varēsi tupēt 4 sienās un vispār nekur neiet, bezsmadzeņu radījums.

Evita Eva 04.01.2020

Un izskatās, ka tev arī pašlaik nav nekā interesantāka ko darīt, kā rakstīt zem dažnedažādām sūdzībām [atvainojos] pilnīgāko hu**u. Izaudz, lūdzu, nenobriedušais cilvēk?

S Silaviņa 04.01.2020

Kad Jums pašai vai pašam būtu bērns, tad gan Jūs runātu citu valodu. Vai ne?

L Lailailai 05.01.2020

Man ir trīs bērni. Un ar bērniem zīdaiņa vecumā nekad neesmu gājusi uz spēļu zālēm, boulinga zālēm, restorāniem un citam vietām, kur mani zīdaini varētu traucēt citus apmeklētājus un kur rati varētu radīt neērtības personālam. Pie tam vienmēr esmu atturējusies ar zīdaiņa vecuma bērniem vīrusu sezonā apmeklēt cilvēku pārpilnas telpas bez adekvātas ventilācijas.
Rekomendēju apmeklēt ar bērnu ratiem ZOO, izstaigāt kādu parku, sliktākā gadījumā vienkārši stumdīt ratus pa ielu. Būs labāk kā boulinga zāle.

BondsBonds 04.01.2020

Fui tādiem uzņēmumiem, uzņēmējiem, kuri nedomā par visiem. Diemžēl ja esi ar bērniem, jo īpaši maziem vai invalīds, tu nēesi cilvēks.

Evita Eva 04.01.2020

Diemžēl tā ir, jā. Principā vecāku vēlmes ir ļoti ierobežotas, ja runa iet par laika pavadīšanu ģimenes lokā ar mazu bērnu ārpus mājas. Tā vietā, lai mēģinātu rast kaut nelielu risinājumu kaut vai šajā gadījumā - piedāvājot kaut ko apklāt zem ratiem, kamēr mazais guļ vai nu jebko citu (man nav problēmu arī pašai pēc tam saslaucīt to vietiņu, ja arī tur kas paliktu no ratiem), bet šeit pat nedarbojas elementāra pieklājība, tā vietā labāk noburkšķēt, ka nevar un viss. Ko man šajā gadījumā vajadzēja darīt - celt augšā tikko aizmigušu bērnu vai arī ņemt ārā no ratiņiem un likt blakus celiņam zemē, lai guļ? Es pat nesaprotu šo negatīvo attieksmi, kaut kāds absurds. Tagad Mēness boulingam iešu ar līkumu. Ļoti nepatīkama pieredze.

Sardele 04.01.2020

Iesaku jums arī uz kādu skeitparku, vai naktsklubu ar savu zīdaini aiziet. Sviests... :)

Evita Eva 04.01.2020

Atvaino, kāds te sakars ar naktaklubiem vai skeitparkiem? Tu vispār saproti, ka salīdzini pilnīgi atšķirīgas vietas, neizglītotais cilvēk?! Prātiņ, nāc mājās :)

M Mego izmeklētājs 04.01.2020

Noņemt ratiem kulbu?

M Mego izmeklētājs 04.01.2020

Un jā man arī nepatīk ja esmu atnacis atpusties klausīties ka berns bļauj ir vietas kur bernus nevajag ņemt līdzi

Evita Eva 04.01.2020

Kas te runā par bļaujošu bērnu, ja skaidri uzrakstīju, ka bērns guļ. Varbūt cilvēkiem vienkārši ar vājiem nerviem nevajag iet tur, kur bļauj bērni. Būs tev bērni, sapratīsi, varēsi sēdēt mājā ?

S Silaviņa 04.01.2020

Atceraties, ka jebkurš bērns ir mūsu sabiedrības loceklis, nevis traucēklis. Bērni ir mūsu nākotne. Lai cik tas dīvaini Jums neliktos, viņi dzīvo kopā ar mums...!

RAMONA👀 04.01.2020

Man pašai ir bērni un tāpat nepatik, ja bērni bļaustas. Esmu neredzējusi daļu otra bērna eglites, jo mazākais raud. Cienu citus un izeju ārā... un vēl tie mazie staigā, aiztiek citu mantas, traucē pasākumus un "gudrās" mammites tik pasaka- tas tik bērns...nu nepatīk man. Kadēļ mana atputa netiek ņemta vērā? Un tas nebūt nenozime, ka man vāji nervi. Es vnk cienu citus un sagaidu no citiem to pašu...
Komentars ne pa tēmai, bet piekritu Mego izmekletājam- ir vietas kur nevajadzētu ņemt līdzi.

Evita Eva 04.01.2020

Gadu un četrus mēnešus vecam bērnam nav vairs ratu kulbas. Varbūt ratus pašus noņemt? ? Un atstāt aizmigušu bērnu ratiņos pie durvīm, lai guļ?

B benskiecasino 05.01.2020

Jā babulim galīgi aizgāja ciet,ar tādiem maziem bērniem mājās jāsēž pie tv un tējas jādzenä,nu var nokačāt no app stora boulingu un uzbliezt

Evita Eva 05.01.2020

Zini, kad tev būs bērns, ņem un sēdi četrās sienās tu neattīstītais radījum, arī ģimenēm ar maziem bērniem nepieciešams iziet ārpus mājas. Cilvēki tiešām ar savu aprobežoto domāšanu ir pilnīgi sagājuši sviestā.

Evita Eva 05.01.2020

Var redzēt, ka dažas šeit ir mammas tikai pienākuma pēc, nevis patiešām īstas mammas. Tām arī traucē bērni, kaut pašām savi ir. Skumji, ka jādzīvo šādā sabiedrībā

Atceries, ka pasaule tev, neko nav parādā. Un ne Mēness boulingam, ne kādam citam uzņēmumam nav jāuzņemas rūpes un atbildība par tavu bērnu un ir ļoti daudz vietu uz kurām ar bērnu ratiņiem nevarēsi iet. Un par to vajadzēja domāt pirms kāju plātīšanas. Toties ir sociālais dienests un bāriņtiesa un ja netiec galā ar bērna audzināšanu, viņi tevi no bērna atbrīvos un tad varēsi iet uz boulingu, uz dejām, naktsklubiem, u.t.t.

Evita Eva 05.01.2020

Tu esi pilnīgi cilvēks. Kāds te sakars bērna audzināšanai un galā netikšanai, ja runa iet par konkrētā uzņēmuma darbinieku attieksmi? Var redzēt, ka tu piedzimi bez smadzenēm. Žēl tavu vecāku.

Atšķirībā no tevis, dzemde, es esmu cilvēks! Ja proti plātīt kājas, tas noteikti nenozīmē, ka tev ir smadzenes. Bet, kas attiecas uz bērna aprūpes tiesībām, tad lai bāriņtiesa izlemj, vai mātīte, kas bērnu vazā apkārt ir tiesīga turpināt tā audzināšanu. Tavu IP adresi jau izsūtīju viņiem.

Evita Eva 05.01.2020

Vaaai, kādam iespējās sirsniņa, kad pateicu taisnību par smadzenītēm, kuru nav... Atvaino, man ar "tāda līmeņa" cilvēkiem pat negribas runāt. ? Es tik pasmējos, varu saderēt, ka tev pat meitene nav, kurš gan tādu sev gribētu blakus... ? Vai tev pat vispār draugi ir... Labākais draugs - www.sudzibas.lv portāls ?

Pasmejies, vien kādu brīdi. Pirms nākamās sūdzības par bāriņtiesas brutalitāti u.t.t.

L Lailailai 05.01.2020

Pasaulē arvien populārākas paliek atpūtas vietas (viesnīcas, restorāni, koncertzāles, dažādi izklaides centri-tai skaitā boulings), kur ieeja (apmešanās) ar bērniem līdz 14(16) gadiem aizliegta . Varat minēt trīs reizes kādēļ, dēļ tādam kā di konkrētā māmiņa, kura savu zīdaini it visur staipa līdzi, zīdaini mēdz brēkt, un tas traucē daudziem apmeklētājiem, kuri vairs tur neatgriežas.
Es esmu pārklausījusies mājās savus bērnus. Izejot sabiedrībā nevēlos dzirdēt bērnu kliegšanu, bubinasanu un čalošanu. Vēlos atpūtu. Un arī izbraucot kur ārpus Latvijas, allaž izvēlos no child viesnīcas. Domāju šis ies plašumā arī Latvijā.

Evita Eva 05.01.2020

Tas ir forši, ka tu tēlo gudrāku, nekā patiesībā esi. Tas attiecas arī uz tevi, ka tu bērnus audzini pienākuma pēc. Katrs vecāks savu bērnu zina, tāpēc arī ņemu līdzi, jo zinu, ka atkarībā no jūsu bļauriem, kā pati apgalvojāt, mans bērns māk uzvesties klusām un bez bļaustīšanās, bet saprotu, ka velti tev to skaidrot, jo tu esi pārāk neizglītota, lai to saprastu. Ne velti ar visiem trim bērneļiem sēdēji mājā un tie nabadziņi neko citu vairāk par četrām sienām nav redzējuši.

L Lailailai 05.01.2020

Es nevēlos redzēt Tavu zīdaini ne klusu, ne skaļu. Pie tam jebkurš zīdainis kādreiz pamostas, prasa ēst, grib parunāt (paraudāt), tad ir tikai normāli. Un tas traucē. Bizness cieš zaudējumus. Ej staigā pa svaigu gaisu, bumbas mētāsi, kad bērns būs paaudzies.

Evita Eva 05.01.2020

Nemāci, ko man darīt un es neteikšu, kur tev iet ?

N Noboby 05.01.2020

Kas ir mamma pienākuma pēc? Vai Tu vispār saproti ko runā? Tu ved bērnu uz boulinga centru gripas sezonā, tad kunksti par to ka uzņēmums neļauj ar maziem bērniem un to ratiem apmeklēt zāli. Protams ka Tev gribas darit visu ko vienmēr esi darījusi pirms bērna, bet ne visiem patīk Tava atvasa vai arī citu sauktā “Tava nākotne” ir tikai Tava nākotne, jo bļaustās un dīdās un ir cilvēki kuri cenšas izrauties uz vienu vakaru prom no bērniem bet tad sastop tavus

Evita Eva 05.01.2020

Gādīgie vecāki, es teicu, ka tas bija vakars, kad gāju? Es gāju plkst divpadsmitos, kad boulinga zālē priekšā jau atradās ģimene ar BĒRNIEM - VAIRĀKIEM! Kaut kads marazms, paši kaut ko izdomājat un izpūšat no mušas ziloni. Es par attieksmi šeit runāju no darbinieku puses! Tā vietā lai norēktos, varēja pieklājīgi pateikt!

B BK 06.01.2020

Kārtējā stulbā Яжемать kura uzskata, ka viņai un bērnam viss ir atļauts. Tā nav un nekad nebūs.

T TavsSencis 06.01.2020

Ja bērns ir mierīgs un guļ, varēja atstāt ratos augšējā zonā (kur galdiņi laikam) un spēlēt. Nav jau 100m līdz bērnam. Kad pamostos, tad ņemtu uz spēles zonu un viss būtu kārtība. Bērnu ratiņi spēles zonā var traucēt citiem. Tiem tur tāpat kā velosipēdiem nav jāatrodas. Nedomāju, ka te bija iebildes pret bērnu, drīzāk pret ratiem. Zinu, ka tur visinteliģentākais personāls nestrādā, bet noteikumi ir vienādi visiem.

Evita Eva 06.01.2020

Jā, tā jau aptuveni arī bijām plānojuši, bet, kad uz mums nobrēcās, vairs nebija "apetītes" boulinga spēlēšanai. Varēja to pateikt pieklājīgi, diemžēl mūsdienās pieklājība apkalpojošos uzņēmumos ļoti pieklibo.

I ieva 30.07.2020
Attieksme

30.07.2020 , darbiniece ļoti nelaipna , neapmierināta pret klientiem

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes